reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Asko, przyglądałam się kiedyś takim wózkom, bo wydały mi się fajne, ale popatrz na tę poprzeczkę na dole. I wyobraź sobie, że zjeżdżasz z krawężnika - za każdym razem wózek będzie Ci się na niej zawieszał! Tak przynajmniej podpowiada mi logika ;)
No i nie znalazłam info, że można przekładać siedzisko przód-tył, a dla mnie to akurat ważne.
 
reklama
Asko_- na pierwszy rzut oka bardzo zgrabny wózek..ale..nie przemawiają do mnie te koła (tym bardziej, że w górzyste tereny się wykludzasz, no i ta dolna poprzeczka też nie za fajna (dobre tłumaczenie Mły)..
 
jak dla mnie wózek wygląda na mało stabilny- po prostu nie lubię takiego kształtu.
na moje drogi i tereny gdzie mieszkam i spaceruję koła na pewno nie zdały by egzaminu.
no i brak możliwości regulacji podnóżka ??
 
-Za małe kółka.
-niedogodne "wejscie" do kosza na zakupy(patrz zdjecie)
-nieregulowana raczka
- no i produkcja baby design (mam uraz,bo mam baby design u Tesciow i masakra!!)
 
Asko ja mam podobny Quiny zapp ale ma jeszcze dodatkowe opcje czyli przekładane siedzisko i regulowany podnóżek więc wydaje mi się troszkę lepszy aczkolwiek ja używam go tylko jako dojazdówkę który jest w samochodzie i szczerze nie widzi mi sie użytkowanie go na spacery bo drogi mamy takie jakie mamy!!! a on nadaję się świetnie do marketu itp. i tu sprawdza się rewelacyjnie jest super lekki można zamontować fotelik

ja mam czerwony Wózek QUINNY Zapp EXTRA polska gwarancja (2330559067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
dzięki laski:)
no więc moje spostrzezenia sa bardzo podobne, najbardziej mam zarzut do kół. gdyż na zimę wogole się nie nadają i musiałabym wrocic do jumpera a jesli juz kupię na lato spacerowkę to nei chce wracac domojego i tylko dlatego poszukuję nowego ze w mojej corsie tako zajmuje caly bagaznik, a gdy jezdzimy do tesciow to bagazy mam multum. I musimy jezdzic kombikiem meza ktorym.. duzo gorzej nam sie te podroze znosi.

wygladem jest ok, ma duze siedzisko raczka jak dla mnie super bo mierzyłam się przy tym wozku, podnozek jest regulowany na zasadzie dodatkowego usztywnionego materiały podpinanego wyzej wiec tez ok. siedzisko dla mnie nie musi byc obracane bo przy Kamilu z tego mało korzystałam... wolał ogladac swiat niz mamusie;p. Najbardziej chodzi mi o koła ktore wszedzie wjadę bez problemu itp oraz o rozmiary po zlozeniu wozka, wiec dzieki waszym radom moje mega napalenie spadło i jeszcze poszukam czegos bardziej pasujacego:*:* dziekiiii
jesli cos wam się rzuci w oczy prosze o linki
gosiu fajny wozek ale nie chce 3 kolowego i z kubelkowym siedziskiem;p;p
 
Milva, ja jeszcze niby nie, ale pamiętam przy Marysi, że te "4+" są może nie tyle większe, co dłuższe, dalej sięgają na plecki..pomarańczowych (sleep&play) nie lubię, wolę zielone;-)
 
reklama
Do góry