reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Dziewczyny poleccie mi jakies sprawdzone krzeselko do karmienia.

Bylam dzis w H&M kupilam Alankowi szorty, ktore ma Kubuś Koty. Czarne i szare w paseczki. Chcialam niebieskie no ale nie bylo naszego rozmiaru.
 
reklama
cena zabójcza ale stwierdziłam, że wolę kupić nowe bo mam zamiar jeszcze jedno dziecko na nim wychować :-)
a resztą dlatego też wszystko kupiłam nowe, by mieć pewność, że przy drugim nie będę musiała kupować po raz kolejny pewnych rzeczy.

no i dla mnie musiało krzesełko mieć regulowany podnóżek. brak takiej możliwości o razu dyskwalifikował inne wstępne wybory
 
ASKO wózek wydaje się być fajny choć do mnie nie przemawia i te koła jakoś mi nie podchodzą. Ale wiadomo każdy ma inny gust.
 
reklama
wózek ładny, ze zdjęć wydaje się stabilny i dobrze zrobiony, ale ja tez bym nie kupiła ze względu na koła-ja po prostu preferuję wózki z dużymi kołami, ale to ze względu na moje polne drogi;-)
 
Do góry