reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
lysa- własnie miałam was pytać o te koła do siedzenia, bo też się rozglądam, ale jak jesteś zadowolona, to będę kupować za jakiś czas też:tak:

dagne, jesli foteki ma punkty w testach na + , to na pewno jest okazja, musiałabyś popatrzeć
 
Kupiłam dzisiaj małej w H&M legginsy 3/4 - takie spodenki pod kolanko z kokardką z boku. Są słodkie, jest wybór kolorów i cena przystępna 14,99 zł :)
 
haha, to prawda, u nas też nie ma -inaczej byłoby bardzo krucho z kasą:-D bardzo lubię ciuszki z H&M, bo rozmiar np. bodziaka można nosic bardzo długo- jeszcze niedawno jeden na 62 był w miarę ok. Ostatnio zakupiłam dwupaki lekkich bodziaków na długi rękaw 3 paczki:-D, jak kupuję używane to też często H&M , bo jakościowo ok.
 
uiwielbiam h&m ale nie chce mi sie jechac do k-c, niby będę jutro ale z moją dwójeczką więc po sklepach chyba się nie będę szlajac, mam 3 pary legginsów, tylko przez tą cholerną flanelę między nogami połówa ciuszków mimo ze obre rozmiary jest za wąska. Mam nadzieję ze juz bedziemy mogli koncem maja zrezygnowac z tej przyjemnosci.
Mła a cena naprawdę fajna:) a tyle co mowilysmy o majtakskach a dostałam moje zakupy z allegro i tam są fajne majtaski w kolorowe paseczki
 
pytanie do klanu "Żyrafki Sophie" :-D:-D

dziewczyny czym myjecie/czyścicie żyrafkę? Młody uwielbia nią rzucać i często ląduje na ziemi/chodniku i już wygląda strasznie, czym można ją skutecznie umyć/zdezynfekować żeby nie usunąć jej kropek/łatek ??

no i też pytanie jak często/lub czy w ogóle sterylizujecie/czyścicie/wygotowujecie wszelkiego rodzaju gryzaki/grzechotki??
 
Inka- gryzaki ja myję mydłem normalnie nad umywalką i płuczę porządnie w gorącej wodzie - nie wyparzam

Też lubie H&M zwłaszcza ciuszki do roczku, bo te większe to już mniej mi się podobają no i szkoda że nie prowadzą sprzedaży internetowej
 
reklama
Do góry