reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Gosia ja mam z Baby Ono taki zestaw - miseczka co sie wode wlewa zeby ciepło trzymało, łyzeczka i widelczyk taki zaokroglony i kubek treningowy. Młody juz chce sam sobie lyzke trzymac, a na widelczyk mu cos nabijam to ladnie do buzki sam wsadza :-) Az mi wyrywa :-) he he
 
dziewczyny w biedronie są zajefajne rajstopki dla naszych smyków z frotty!!! za 6,99 kupiłam małemu 4 szt:tak::tak:
Jutro zrobie foty i wam pokaze bo są kapitalne
Niestety piżamek już nie było:crazy:

Dorotka jak Bóg da i bedziesz miała więcej dzieci nawet nie będziesz wiedziała kiedy Ci się wszystko nazbiera:-D:-D:-D
 
CZARNA oj dokladnie te wiecej dziecie to tylko BOG MOZE MI DAC :-) hehehe

O sztuccach jeszcze nie myslalam (ale mam Was od myslenia hihihi )Wlasnie widzialam widelczyki i lyzeczki takie pozaginane :-)
 
dziewczyny w biedronie są zajefajne rajstopki dla naszych smyków z frotty!!! za 6,99 kupiłam małemu 4 szt:tak::tak:
Jutro zrobie foty i wam pokaze bo są kapitalne
Niestety piżamek już nie było:crazy:

Dorotka jak Bóg da i bedziesz miała więcej dzieci nawet nie będziesz wiedziała kiedy Ci się wszystko nazbiera:-D:-D:-D
Też kupiłam Radkowi te rajstopki :tak:
CZARNA oj dokladnie te wiecej dziecie to tylko BOG MOZE MI DAC :-) hehehe

O sztuccach jeszcze nie myslalam (ale mam Was od myslenia hihihi )Wlasnie widzialam widelczyki i lyzeczki takie pozaginane :-)
Trzymam kciuki za Waszą przyszłą gromadkę
 
reklama
A u mnie w biedronie jeszcze nie ma :-(podobno po 22 października będą, kurka wodna wcześniej mnie zasypie niż małemu rajstopki kupię ... :-)
 
Do góry