reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Lilunia jak dla mnie albo jakaś fajna książeczka albo laleczka. dziewczynki zawsze z takich rzeczy zadowolone. I zalezy ile chcesz wydać;-) a może tablice do pisania??? (u nas koszt 30-35 zł)
 
Dziękuje za podpowiedzi, pewnie postawię na jakąś tablice albo lalke z akcesoriami :-)
Do mnie przyszły te sanki, są fajne tylko materacyk facet mi wysłał nie w tym kolorze co chcialam.
A dziś byłam w pepco i kupi.łam Małemu pajacyk do spania i dresik (20 zł). Są tez fajne sweterki za 35 zł.
Kaka przyszły ci te piżamki i co zamawiałaś? Jak tak to daj znac jakie są gatunkowo, czy jesteś zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Czekam jeszcze na nie;-/ Wczoraj było awizo więc może to to??:-D

Co do gatunku to mi sredni zależy...i tak lada chwila z tego wyrośnie. Byle wytrzyłało 3-4 miesiące w dobrym stanie;-) Ale w sumie lubie te produkty z tesco - bo to napewno piżamki z tesco ale u mnie nie było;-/
 
Gosiu...ja juz większość rzeczy sprzedałam;-), tych których nie używam;-)

Przyszły piżamki. gatunkowo tak jak inne rzeczy z tesco, wiec ok;-)
 
reklama
Do góry