reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
A za ile :-)??
Ja własnie nie wiem jaki kupic, wózki uzywam dwa niebieski i czerwono czarny, a na sankach nie wiem jaki bedzie materacyk jeszcze :-D hi hi No nic zobaczymy co mąły w ogole dostanie na urodzinki, a za kase mu kupie co trzeba :-)
A ja mam bzika na punkcie kubusia puchatka i własnie znalazłam super rajstopki z nim za 9zł :-D I chyba jak kasa bedzie to kupie. Chociaz bez sensu przeciez i tak pod spodniami nie widac :-D
 
Ostatnia edycja:
Musze zapytac;-)
hehe moja bratowa sknera lepiej kupic nowy:))))

hehe ciekawie :-D To ile ona chce :-D?? No ale az tak drogie nie są nowe wiec chyba faktycznie :-D
A w ogole chce ktoras z ciezarnych albo ogolnie ktoras z was kupic dla kogos w prezencie albo cos matę kojec??
Mam praktycznie nową, nie uzywaną bo mielismy dwie, jedna kupilismy a druga dostalismy na zeszła gwiazdke, wiec tylko jedna uzywalismy. Super sprawa :-)
Mniej wiecej taka, tez zyrafa rozkładana, troszke inny wzór.
MATA-KOJEC GRUBBA ŻYRAFKA DLA MALUCHA HIT2009 (766613097) - Aukcje internetowe Allegro
Zaraz fotke wrzuce :-)
 

Załączniki

  • 100_1025.jpg
    100_1025.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Maciek wczoraj dostał taki tunel
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | SPEJA | Tunel i namiocik
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | KORALL ANEMON | Namiot
i jest wniebnowzięty :-) łaził przez godz w ta i z powrotem, a najwiekszą radoche miał jak go tata łapał przez ścianki ;-)

My mamy:cool2::cool2::cool2: takie dwa namiociki połączone właśnie takim tunelem dzieciarnia uwielbia to NAMIOT 3-CZEŚCIOWY DLA DZIECI! 2DOMKI+TUNEL!!!!!! (772625158) - Aukcje internetowe Allegro można połączyć a może być każdy element osobno;-)

martynka fajniutka ta mata:tak:
 
Do góry