reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Maciek wczoraj dostał taki tunel
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | SPEJA | Tunel i namiocik
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | KORALL ANEMON | Namiot
i jest wniebnowzięty :-) łaził przez godz w ta i z powrotem, a najwiekszą radoche miał jak go tata łapał przez ścianki ;-)
fajniutki ten tunel
trina ale super ten tunel!!!ja cos takiego bym potrzebowala do schowania kabli bo tyle mam :))))
hehehe dobre :-D

a ja zamówiłam dla Maciusia
Sanki + oparcie+ sznurek + popychadło + materac (773596840) - Aukcje internetowe Allegro
i pościel POŚCIEL 2el-120x90-NA SUWACZKI-NOWE WZORY-DARLAND (772111054) - Aukcje internetowe Allegro
we wzorach marchewkowe paski i zamek w kremie
 
reklama
lilunia super zakupy :tak:
trina, czarna oj nakręciłam się na takie cuda, Iga uwielbia się chować i przeciskać przez różne przeszkody, tylko gdzie ja kurna miałabym to rozłożyć
 
PATI wyjalas mi to z gardla o tych mikolajkach hehehe
TRINA super :-)
CZARNA dzieki za zdjecie Kurna kupilabbym ale za nic nie pasuje mi niebieski :-(
Ja chyba wolalabym spiworek z owczej welny Jakos bardziej mi sie podobaja :-)
CZARNA SERIO CZEGO TY NIE MASZ W DOMU DLA TYCH DZIECI ??? :-) :-)
lLILUNIA ja tez teraz myslalam o poscieli No ale juz kazdy ma powiedziane co kupic Tesciowie maja dac kase Chyba zeby z ich kasy na allegro kupis spiworek do wozka bo w sklepach sa drozsze I moze na cos jeszcze by starczylo np na posciel :-)
MIRABELKA wlasnie i gdzie takie cudenka rozlozyc ???? :-(
 
reklama
Do góry