reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

sciagniete zywcem od innych mamusiek

właśnie oglądam gazetkę z biedronki i od 15 .10 maja być
* rajstopki fajnie takie z krówka na pupie czy pieskiem za 6,99 szt
rozmiar 68/74 - 80/86
i od 22.10
* kombinezon niemowlęcy takie słodki misiowi z uszkami ;) , naprawdę uroczo wygląda na zdjęciu
rozmiary 62-86 , 49,99 zł
* śpioszki , pajacyk, bluza ze spodniami
rozmiary 56-86
cena 19,99 za sztukę lub komplet
 
reklama
Kaka piżamki super.
Body też fajne ale ostatnio kupiłam dobre gatunkowo body z długim rękawem w C&A i płaciłam 12 zł za 1 szt więc taniej mnie wyszło.:happy:
 
Dorota dla ciebie

ps mam jeszcze taki niebieski moge popytac bratowej czy chce go sprzedac (ja go dostałam od niej jak miałam ta niebieska spacerówke) Wiecie jakby któraś była chętna:)):-p
 

Załączniki

  • DSC02790.jpg
    DSC02790.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 31
Dorota dla ciebie

ps mam jeszcze taki niebieski moge popytac bratowej czy chce go sprzedac (ja go dostałam od niej jak miałam ta niebieska spacerówke) Wiecie jakby któraś była chętna:)):-p
A Ty go nie chcesz??
A ile ona chce za niego?? Wiadomo, ze Dorotka ma pierwszeństwo ale tak tylko pytam;-)
 
reklama
kaka ja mojego nie sprzedaje tylko na kinderbalu Dorotka pytała czy aby napewno potrzebny i czy bedzie dobry wiec pokazałam jaki ja mam:))))
Ale moze bedzie taki na sprzedaz ale niebieski:))
 
Do góry