reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
A to moje dzisiejsze fatałaszki.
5 pajacyków bawełnianych (4 bialutkie 1 biało niebieski)
bluza i śpioszki
 

Załączniki

  • DSC03670.jpg
    DSC03670.jpg
    370,4 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC03674.jpg
    DSC03674.jpg
    261,3 KB · Wyświetleń: 15
Mam pytanie... Czy jest potrzeba prania ubranek kupionych w sklepie, bo mam juz troche ale nie wiem czy prac je przed porodem
 
Ostatnia edycja:
Czarna ale to chyba nie Twój rozmiar;-)

Natalia mam nadzieję, ze się nie pogniewałaś, ze jesteśmy takie podejrzliwe baby??

Nie dość że trzeba prac to jeszcze prasować...a ja tak nie lubię tego robić;-)
 
ja się nabijam że M zostawie prasowanie, a on tego nienawidzi, zrobi wszystko ale nie to
 
reklama
Dziękuje
To są takie zwykłę bawełniane pajace bo takie stosuje do spania jako piżamek:-p Jakos tak mi wydają mi sie najwygodniejsze:-p
Nie wiem jak to z ciuszkami od sis wiec wole byc choc na poczatek przygotowana:tak:
 
Do góry