reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Obawiam sie, że moje wdzięki będą lekko nadszarpnięte po porodzie i nie będę już miała takiej karty przetargowej;-)
Ale jak kiedys będę ładna i szczupła to kto wie;-)
 
U mnie z Martynką było tak, że używaliśmy pieluch tetrowych przez pierwsze trzy miesiące i mój m je prasował, wytrwale :-). Teraz podział jest taki, że ja Martyny, a m nasze. Tak mam dobrze, czasem :-). Jednak tym razem to się na tetry nie zdecyduję, bo przy dwójce dzieci, to z łazienki chyba bym nie wyszła, a gdzie to potem wszystko wysuszyć.

Czarna zakupki śliczne
 
Czarna, fajne i praktyczne zakupy!!!:tak:
Kasia, jestem pelna podziwu!!!! Ja Julce zakladalam tetrowe (raz na jakis czas), ale na pampersa, zeby miala lepsze rozstawienie bioderek (tam mi zalecil lekarz w poradni preluksacyjnej). Ale gdyby mi przyszlo z tetrowymi powalczyc, to dzien i noc bym pewnie nie spala... uFFF:cool2:
 
o nieeeeeeeeeee zadnej tetry ja wygodna wiec od poczatku pampki.:-p:-p:-p
i niestety z prasowanie jak zwiekszosc obowiazków w domku sama musze wykonywac:baffled:
 
Ja do tej pory byłam bardzo wygodna. Wkładałam nieuprasowane ciuchy do szafy i dopiero dzien przed wyjściem wieczorem wszystko szykuję sobie do ubrania, no i wtedy prasuję.
Teraz nie będzie tak lekko:zawstydzona/y:
 
Co do prania ubranek to juz raz je pralam bo wiecie z lumpkow trza upac ale pralam tylko na 30 minut i dzis ze chce wykorzystac wode na starym mieszkaniu to dzis i jutro bede prala wsio od OLIWI tak na wiecej stopni bo po co mam pozniej wykorzystywac wode na nowym mieszkaniu hihihi
Ja tez nie bede uzywala tetry do przebierania tylko pampki :-)
I nienawidze prasowania i zadko kiedy to robilam i robie ale przy Oliwi musze sie przestawic ale dla niej wszystko
 
reklama
Ja tam zawsze wszystko prasuje zaraz po praniu i układam w szafie. Szlag mnie trafia jak mam niepoukładane w półkach. Poza tym zastanawiam się co założyć 5 minut przed wyjściem z domu.
 
Do góry