reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

reklama
Elwisno,no, Kubus też niczego sobie,krąglutki na twarzy ;D ,Pawełek zaczął od niedawna więcej jeść: juz nie 60 jak dotąd tylko do 90ml wyciąga :) no i moze troszke rzadziej.
Bylismy wczoraj u neonatologa, wyoglądała go, pochwaliła ale stwierdziła ,że jest jeszcze za maleńki aby powiedziec cos więcej o jego rozwoju , skierowała nas natomiast do gabinetu neurologicznego na ćwiczenia na wszelki wypadek bo podobno Pawełek troszkę sie krzywi
 
I jeszcze jedno. robilismy Pawełkowi morfologie krwi i wyszło bardzo mało płytek krwi /61 tys. a min to 140 tys./ ale wczoraj lekarka stwierdziła,że to niemożliwe żeby mu tak zmalała ta ilość od czasu wyjscia ze szpitala, więc zrobiliśmy jeszcze raz badania gdzie indziej i wyszło,że wszystko jest w normie. I komu tu wierzyc ??
 
Kasiu, warto spróbować, a nam pediatra zwiększył vigantol do 2 razy po 3 kropelki,bo Pawełek ma wciąż mięciutką główkę i zapisaliśmy sie na ćwiczenia ale u nas terminy długie i dopiero na 26 października :(
 
Miller ja tego nie rozumiem dlaczego tak długo trzeba czekać z naszymi maluszkami to tak samo jak my dostaliśmy termin do nefrologa i urologa na styczeń gdzie mała ma w kiepskim stanie swoje nereczki no i co tu dużo mówić musiałam szybko znaleźść specjaliste ze szpitala ale prywatnie bo przecież nie moge sobie pozwolić na takie długie oczekiwanie
 
"A wczoraj to byłem na spacerku sam z tatusiem :), dalismy mamie chwile wytchnienia :) "


A czy ja nie przesadzam z tymi zdjeciami ? nie za duzo ich ? ;
 
miller - zdjec wklejasz za malo. nawet nie wiesz jak sie ciesze jak wkleisz jakas nowa fotke pawelka. lubie patrzec jak sie zmienia,jak rosnie. to prawdziwe szczescie ze z takiego malusienkiego dziecka robi sie taki ladny chlopczyk. ja prosze o wiecej
 
reklama
Do góry