reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

reklama
Ojej,Dzioobektak nie chciała do nas dołączyć :(, miejmy nadzieje,że wszystko bedzie ok,chyba tez bardzo wczesny dzidziuś , trzymamy bardzo mocno kciuki i witamy u nas Aleksa :)
 
Miller bardzo mnie cieszą postępy wagowe Pawełka!!! To już taki duży chłopczyk, a taka drobineczka była! Życzę Wam zdrówka i dużo siły!!!

Dzioobek Wam też życzę dużo siły i szybkiego przyrostu wagi dla Aleksa!!! Dobrze będzie!

Wszystkim wcześniakom życzymy zdróweczka. Mój wcześniaczek w porównaniu do waszych to niesamowite chłopisko. Urodził się 3 tygodnie przed terminem ale ważył 2430 i dlatego uznali go za wcześniaka (poniżej 2500). Ale szybciutko wyrównał, a teraz to niezły klopsik z niego. Waży już ok 7500 a ma 4 m-ce i 3 tyg. Zobaczycie! Wasze szkraby też szybko nabiorą ciałka.

Pozdrawiamy serdecznie
elwis
 
Rzeczywiscie Elwis - na zdjeciu Twoj synus jest taki fajniutki i okraglutki :D ale do twarzy mu z tym :D
Dzioobek - tak bardzo chcialam zeby udalo ci sie wytrwac do konca a ty niestety dolaczylas do naszego grona wcxzesniakow,
z synkiem bedziw dobrze Pawelek tez byl malutki a jaki z niego teraz sliczny i duzy chlopiec
Trzymamy kciuki za Aleksa
 
hej Kasiu :) , co tam u Martynki ? Moja Zona wlaśnie zasnęła ;) , a ja staram sie utrzymać Pawełka w stanie ciszy :), ciagle mu smoczek wypada i się złości :)
 
Wogóle coś forum jakos mało zaludnione, chyba wszyscy zajmuja sie pociechami i nie mają czasu, a ja pochwale się zdjeciami :)


jutro idziemy na kontrolę do poradni zaburzeń rozwoju czy jakos tak izobaczymy jak mały sie rozwija Coraz bardziej interesuje sie otoczeniem,wodzi oczkami za przedmiotami, wpatruje sie w twarze, tylko nie usmiecha się nie wiem czemu, może pamieta trudne chwile z Kliniki?
 
Miller u nas narazie bez zmian jutro mamy szczepienie zaległe na gruźlice mała waży 4480 no i łyka te swoje leki dzisiaj była rehabilitantka pokazała mi jak małą masować bo się krzywa robi na jedną stronę :p
i wiesz jakaś jestem ostatnio ciągle zmartwiona nie wiem coś mi sie poziom optymizmu obniżył może to przez pogodę sama nie wiem ciągle się zamartwiam moją Martynią
fotki fajne lubię patrzeć jak Pawełek rośnie no i daj znać jak jutro wrócicie co z maluszkiem
 
Kasiu głowa do góry, brak optymizmu wynikać może ze zmęczenia,ciągłe wstawanie w nocy,karmienia itd. widzę po mojej żonie ile ja to kosztuje.Ale czas szybko leci i niedługo nasze maluchy będą się robiły coraz bardziej samodzielne :)
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry