reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

refluks żołądkowo-przełykowy

dokladnie gaviscon to lek na zgage oraz zagestnik do mleka 2 w 1 w saszetkach. i wlasnie mi sie skonczyly .. tylko ze powiem ze nawet ten gaviscon nie zawsze pomaga musze go chyba poprosic o inne cudo ale jak tu przetrwac noc bez niczego? moj maly to nawet wody do popicia nia przelyka... o jaka kupa mu wylazla:szok: feeee wow!!!!!!!!!
 
reklama
kurcze u nas aż tak strasznie z tym cofaniem i zgagą nie było, ale może to dzięki lekom. Porozmawiaj z lekarzem, bo szkoda maluszka :(
może karm go jeszcze częściej i jeszcze mniejszymi porcjami? Noc zarwana, ale może chociaż trochę to pomoże
 
tak wlasnie lekarz juz pewien nam kazal i temu juz nie karmie bo szymus mnie sie mnie oduczyl a polubial butle...no coz jakos musimy zyc..byle do jutra zobaczymy jaka nocka bedzie i dam znac jutro...dzieki za pomoc kochana i zdrowka dla serduszka twojego!
 
Dla Was też dużooo zdrówka i cierpliwości. Zobaczysz będzie lepiej. Im Szymuś będzie starszy tym refluks będzie łagodniejszy, aż w końcu się z nim pożegnacie :) Czekam na wiadomość jak noc i co powiedział lekarz.
 
czy jak moj maly raz zwymiotowal powinnam sie martwic ??, wymiociny nie byly wodniste tylko takie bardziej zbite jakby slina taka karmie go cyckiem a potem zjada 40-50 mleka nan ,nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu, dodam ze ma 3 tygodnie
 
hej wdeplam tylko powiedziec ze pokico jedziemy bez gavisconuimaly ulewa ale nie jest tego strasznie duzo a lekarz powiedzial aby troszke sprobowac bez zageszczacza i zobaczyc jak pojdzie. powiedzial tez ze niestety reflux to messy bussiness i trzeba to po prostu przebolec ...troche na pranie pojdzie ale poki maluch az tak nie ulewa i nie traci na wadze to nie dawajmy gavisconu. mamy go co tydzien wazyc i zobaczymy jak bedzie.pozdrawiam!

edit:
masakra placz przy baczkach i kupce:(
 
Ostatnia edycja:
Z doświadczenia potwierdzam- trzeba to cierpliwie przeczekać. Mam nadzieje, że się uda odstawić leki :) Pamiętam jak ja się cieszyłam jak się okazało, że bez leków jest ok. Tylko się nie przejmuj jak na początku bez leku będzie gorzej- organizm musi się przyzwyczaić. jak ja szymonowi odstawiałam leki to mu się strasznie odbijało, ale po tygodniu przeszło i już tak zostało :) A o wage się nie martw, niby dzieci z refluksem slabiej przebieraja na wadze, a mój już waży 15,6 kg
 
mojemu malemu reflux tzn wymioty rozpoczely sie jak mial 4 tyg i trzyma do teraz niestety i ponoc jeszcze dlugo tak bedzie
 
hej witam spowrotem na tym nieszczesnym refluxowym watku;p
my znowu jedziemy na gavisconie od dxisiaj bo maly zaczal ponownie slabiutko przybierac na wadze a poza tym strasznie zaczal ulewac znowu:( dzis w nocy nam zazygal cale przescieradlo:( no nic zgaga tez mu zyc nie daje a co najgorsze plakac mi przy baczkach zaczal dzisiaj a na to to juz nie wiem co poradzic jeszcze ten zageszczacz teraz spowrotem dostaje to juz wogole mi jutro baka nie strzeli o kupce to juz nawet nie wspomne:-(
 
reklama
Moja córka ma 8 miesięcy też ma refluks od samego początku starsznie ulewałą otrafiła poraru godz od jedzenia jeszcze ulać teraz pije mleko z kaszką i pije po każdym posiłku syrop gastrol baby i jest o wiele lepiej ale nie dokońca przeszło....
 
Do góry