reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RATUUUNKUU!!!Jak rzucić palenie??!!

ja rzuciłam 3 miechy przed zajściem w ciąże,poprostu powiedziałam sobie to mój ostatni papieros i więcej już nie zapaliłam,było cięzko ale udało się:)
 
reklama
chciałam tylko potwierdzic zdania przedmówczyn- mnie tez pomogla ciaza- pierwsza1 Po prostu mnie odrzuciło od papierosow- i nie pale do dzis- czyli juz 9 lat :)
Powodzenia.
 
Ja właśnie teraz jestem na etapie rzucania palenia. Niestety u mnie również nawet ciąża nie spowodowała rzucenia nałogu (pewnie wiele mam mnie skrytykuje). Teraz kupiłam plastry Niquitin i zobaczymy czy to coś pomoże. Mam nadzieję, że się uda... Niedawno dopiero przykleiłam więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć ale za kilka dni dam Wam znać jaki jest efekt:-) Trzymajcie kciuki :-)
 
Ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to przestalam palic.Niestety jak maly skonczyl pic moje mleczko to wrocilam do papierosow:(
 
Mnie odrzuciło od papierosów jak tylko zaszłam w ciąże. Nie moglam w ogole przebywac w towarzystwie osób palacych bo dostawałam mdłości.
 
A ja proponowałabym poczytać na temat raka płuc i odwiedzić fora poświęcone chorobom nowotworowym, gdzie piszą osoby chore na nowotwory lub opisują cierpienia bliskich osób. Ja nie palę, ale jak przeczytałam wypowiedzi na tym forum
Kafeteria - Poszukuj osb,u ktrych w rodzinie wystpi rak puc
palaczy postrzegam teraz jako samobójców i przyszłe ofiary raka. Miałam gęsią skórę jak czytałam posty tam napisane - polecam palaczom.
Jeśli znajdzie się osoba, która poczyta forum - o raku płuc, podane wyżej, proszę o wyrażenie swoich opinii i odczuć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam podobny problem. Jestem w 14-stym tygodniu ciazy i nadal pale. Ograniczylam sie z 20 papierosow dziennie na 5-6, slimy superlighty, ale i tak PALE :( :zawstydzona/y:

Za kazdym papierosem mam coraz wieksze wyrzuty sumienia. Mam nadzieje, ze w koncu przestane. Nie chce zeby Malenstwo mialo jakiekolwiek nieprzyjemnosci z powody mojej glupoty.

Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, prosze! :-)
 
Do góry