reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Amela u fryzjera była jak miała 8 miesiecy (włosy miała juz za ramiona) ma geste i grube włosiska wiec tak sie pociła, ze miała pełno potowek na karku, teraz nadal ma grube, geste i mocne włosy.
 
U nas z ciemieniuchą poradziła sobie oliwka w żelu z Johansona.Póki co mamy już końcówkę ciemieniuchy.Dodatkowo myłam jej główkę w płynie 3w1 też z Johansona.A co do ścinania włosków też u mnie to raczej zabobon ale nie zetnę jej.Poczekam do roczku.

Mam pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym.Moja niunia robi ostatnio takie zielonkawe kupki co to może oznaczać?
 
a to ja nawet nie slyszałam o czyms takim ze wloskow nie wolno scinac, ale mimo to nie zamierzalam bo chce malej robic warkoczyki i takie tam, niech jej rosną..
 
Moj Olek jest karmiony mm i robi lekko zielonkawe kupki od poczatku - tak poprostu ma, na piersi tez tak bylo.
Jesli u was to od niedawna to moze zmiana wody na, ktorej robisz mleko, bo mleka nie zmieniałas?
 
U nas z ciemieniuchą poradziła sobie oliwka w żelu z Johansona.Póki co mamy już końcówkę ciemieniuchy.Dodatkowo myłam jej główkę w płynie 3w1 też z Johansona.A co do ścinania włosków też u mnie to raczej zabobon ale nie zetnę jej.Poczekam do roczku.

Mam pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym.Moja niunia robi ostatnio takie zielonkawe kupki co to może oznaczać?

Viktor jest na mm i te kupki tez lekko zielone albo musztardowe, dodam ze ma lekkie zatwardzenie na niej ale to dlatego ze to ar mieszanka. A zielone podobno sa od zelaza zawartego w mm bo to calkiem inaczej niz na piersi i kazda mieszanka ma inny rodzaj zelaza moze tez byc inna ilosc.
To tyle co wiem ::))
 
Asia też ma zielonkawe kupki, ale u nas to od rodzaju mleka wszystkie dzieci nim karmione kupkają na zielono.Jeżeli zabarwienie zmieniło się niedawno to może warto skonsultować się z lekarzem hm?
 
Odnośnie włosków to rozmawiałam kiedyś z fryzjerką i pytałam jakie małe dzieci przychodzą do fryzjera i odpowiedziała mi że różnie ale zazwyczaj takie w okolicy roczku bo są w stanie się na chwilę zainteresować i wtedy szybko ciach, ciach. Zwróciła mi tylko uwagę żeby nie robić za mocno ściągniętych kiteczek bo to bardzo osłabia cebulki, a czasami nawet wyrywają się włoski te na bokach główki.
 
ja już też nie moge się doczekać czesania w kucyki, warkoczyki itp. ale to odległa przyszłość bo póki co włosków niewiele
 
reklama
Do góry