reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Dzięki Doris, no to jak do jutra się nie poprawi to albo ostry dyżur albo w poniedziałek do przychodni. Mój biedny bąbelek:-(
 
Doris, nam się od razu to rzuciło w oczy i jest wyraźnie widoczny. Mleko proszkowe trzeba przygotowywać w odpowiedniej temperaturze i może woda była za zimna. No nie wiem, ale w poniedziałek pójdziemy z młodym na spacer do przychodni, tam pewnie cos poradzą.
 
kuma - nie wim czy chodzi o temperature mleka bo my czesto robimy letnie mleczko a nie tak jak w instrukcji bo mały nie lubi takiego 38 stopni... a w takie upały to tylko sniadanko i kolacje robie mu cieplejszą :-)
 
wiecie co... jak myjecie maluszkom glowki :confused2:
nie moge poradzic sobie z ciemieniucha...
co ja zlikwoduje to za 3 gora 4 dni wraca i tak w kolko :-(
 
Ja 3 razy w tyg myję szamponem a tak mydełkiem...i wogóle nic nam się nie dzieje...może źle spłukujesz?...wiem że jueśli ciemieniucha powraca to trzeba iść do dermatologa i on przepisze specjalną masć na receptę
 
a ja wczorak kupiłam taki w dozowniku Nivea Baby do ciała i włosów i zobaczymy jak mi się to sprawdzi, wcześniej kąpałam w Oillan i dostał mi lekką ciemieniuche wrrr...
 
wydaje mi sie ze wlasnie dobrze splukuje, bo po kazdym myciu (zelem nivea baby do ciala i wlosow) splukuje czysta woda z kranu, bez mydlin.
Od ok 3 tyg mam ten problem, wczesniej bylo ok. Kolezanka mi mowila zebym wlosy jej sciela... no nie zetne jej tej slicznej czuprynki :-(
ciemieniuche ma "tylko" na czubku glowy....
 
reklama
Przecież dzieciom do roczku nie ścina się włosków...bo się je osłabia...a ja na Twoim miejscu poszłąbym z nią do dermatologa...moze coś zaradzi
 
Do góry