reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

Silva widzę, że mamy ten sam problem z nauczeniem dzieciaczków picia z butelki. Moja również nie chce pic, więc za podpowiedzią Aestimy kupię kubek (dopiero teraz bo dałam sobie/nam jeszcze tydzień czasu na próby z butelką, ale nic z tego; łącznie 3 tyg prób). Nie będę kupować różnych butelek bo kurna tylko portfel chudszy a zakładam (optymistka ze mnie:-D), że kubek załapie, bo ze szklanki pije a jak się rwie do niej to aż sama byłam w szoku. Ale spróbowałam podać ze szklanki tylko 2 razy, bo wydaje mi się, że przy takim piciu mała może 'najeść' się powietrza a tego raczej nie chcę:no:
także kubek pójdzie w ruch, zdam relacje jak nam poszło (ale to chyba w innym wątku).
 
reklama
beniego wlasnie przeleciało :( co teraz? rano zrobil normalna kupke a teraz go tak przelecialo ze myslalm ze sufit bede ścierać :cool::cool: mam sie martwic czy jeszcze nie ?

i co mu podać? jedlismy wlasnie miesko i po jednej lyzce kupke zrobil wiec watpie zeby to było to....ale juz obiadku nie dałam dałam mu wode do popicia i czekam az bedzie chcial jesc to mu zwykłe mleko dam...
 
czy coca cola moze uczulac dzieciaczki karmiąc cycem?
Pilam cole odkad mloda skonczyla ok 4 mies. i nic jej nie bylo nigdy.
Odkad ospe skonczyla mam problem z jej buzka... ma czerwone plamy z drobnymi krostkami strasznie szorska ta skora gdzie krostki. Tylko prawy policzek + czolo. Czasami wywala ja w zgieciach kolo dloni i od dloni do lokcia jedna czy dwie plamki wielkosci paznokcia. Ale na rekach to sporadycznie caly czas ma za to na policzkach.
Juz od 4 dni nie jadam nabialu i czekoladowych slodyczy. Ale popijam sobie raz w tyg coca cole... i wlasnie wczoraj wy[pilam 3 puszki i kurde mloda na wieczor polika dostala mega czerwonego z krostami... nasililo sie jej.
Wiec coca cola uczula?

edit:
jadla tez rosolek pierwszy raz taki gotowany razem warzywka z kurakiem i pozniej ten wywar i to wszystko zmiksowalam +makaron... i zjadla... nie wiem moze to na gluten z makaronu? a moze na wywar z kuraka?? nie mam pojecia..
czytalam ze przewod pokarmowy po ospie mogl sie oslabic i z tad te problemu w postaci uczulenia.... ale sama nie wiem co ja uczula... proszek wykluczam mam ciagle ten sam LOVELE
 
Ostatnia edycja:
dopisalam "edit" u siebie w poprzednim poście...
no zolza idziemy w srode.... terminy sa dlugie u nas. ale co lekarz powie.. obserwowac i da masc... juz to znam z synkiem tak bylo jak mial pol roczku to tez lazilam ale on mial na calym ciele krostki drobne a ta tylko na policzku....
 
Ostatnia edycja:
Wywar miesny,gluten w duzej ilosci,cola...larvuniu proponuje poczekac z dawaniem rosolu z kliseczkami Misi,bo to za male dziecko jeszcze jest.Wywar ze wzgl na bialko to b.silny alergen. Cole sprobuj wypic za 2 tyg to soe przekonasz czy byla winna
 
reklama
Absolutnie nie. Mięsko mam pomrożone, już ugotowane. Gotuje warzywka i jak już wyłączę gaz, dodaję mięso. Czekam chwilkę, żeby się ogrzało i miksuję. Ja bardzo uważam, bo u Ediśka co chwila coś wyskakiwało.
 
Do góry