reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

Dzieki i chyba tez bede jak na poczatku gotowac osobno mieso i warzywa... wracam do poczatku karmienia...
a podajecie juz makaroniki i ryż?
 
reklama
a czy w sloiczkach mieso gotowane jest osobno?? z ciekawosci pytam... w srode jade do miasta wiec bedzie sloiczek jesc.
 
Popieram Mrsmoon. Tak samo nie podawałabym jeszcze pieczywka, no ale decyzja należy do Ciebie. Czasem myslę, że może trochę za bardzo uważam, ale wolę tak, niż przegiąć w drugą stronę. Ale może rzeczywiście zacznę podawać ryż, niech sobie mały memła ;-)
 
No ja tez bym jeszcze nie dawala wywaru miesnego. Zawsze gotuje osobno. Makaron dawalam juz kilka razy, ale wtedy bez miesa. Tez mi sie wydaje, ze malej moglo zaszkodzic wszystko po trochu, a razem efekt jest taki widoczny. U nas od czasu do czasu wyskakuje jakies zaczerwienienie, lub szorstka plamka i wtedy robie kilka dni "dietetyczne" obiadki.
3mam kciuki Aniu aby malej przeszlo!
 
A mojego małego strasznie zsypało i nie mam pojęcia po czym :no: Jutro idę z nim do lekarza, bo już mam dosyć - co chwila coś, po troszku, ale znikało, a od kilku dni plamki jak kiedyś od mleka, no i teraz po bokach tułowia czerwona wysypka. Ech...
 
reklama
larvunia ja daję juz ryż taki rozgotowany, dawałam juz też zupkę na wywarze i nic nie byłó, ale mój zupełnie na nic do tej pory nie jest uczulony, więc dałam i nic.
Makaronu jeszcze ni dałam ale za niedługo podam, daje kaszke manną z glutenem od 3 m-cy i nic.
Jak na razie mój to zdrowy
 
Do góry