reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

reklama
Salsa wykryto u mnie raka piersi jestem przerażona
Napisz do mnie priv. Podziele się cala wiedzą co posiadam. Pamietaj jedno że nie kazdy musi przechodzić przez to co ja i z takimi komplikacjami. W wiekszosci wczesnie wykryty daje sie wyleczyc. U mnie było juz dosc pozno i dosc dlugo..
 
Mam diagnozę na piśmie ale nie ma przerzutów do węzłów chłonnych
To jak bez chemii to nie zlosliwy. Bez przerzutow. Cudownie. Pozostaje sie cieszyc ze tak wcześnie wykryte zmiany. Dziewczyny blagam Was BADAJCIE SIE. nikomu nie zycze by przechodził przez to co ja. Same widzicie na tylu przykladach że im wczesniej sie dowiecie tym lepiej. 🍀
 
reklama
Ja niestety komplikacje za komplikacjami. Serce mi siada totalnie. Dopiero co wrocilam ze szpitala :( Szukam sily i wsparcia. Nie mowiac o srodkach.. na kolejne wyjazdy juz nie mam. Na rehabilitacje, na paliwo.. to jakas masakra
 
Do góry