reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

Blagam o pomoc. Do konca tygodnia musze wplacic zaliczke na operacje
 
reklama
Blagam o pomoc. Zbiorka staneła. Ja nie mam sily juz do tego wszystkiego. Boje sie strasznie. Trace juz nadzieje ze sie uda zebrac, ze bede miala operacje, ze bede zyc..
 
Dni lecą bezlitośnie. Informacja o kolejnym przerzucie dobiła mnie zupelnie. Nie mam sily juz na to wszystko a przede wszystkim nie mam środkow. Brakuje mi na paliwo, na jedzenie.. prosze Was o pomoc. Blagam o odrobine nadzieji
 
Kochani. Jestem wlasnie w szpitalu po kolejnej operacji. Wczoraj przeszłam obustronną radykalną masektomię. Przede mną jeszcze dluga droga zeby wyzdrowiec. Ale sie nie poddaje. Wszystko byle by życ.
Jeszcze czekają mnie następne operacje, rehabilitacje, i chemioterapii cd mam nadzieje. Dziekuje Wam za wsparcie i bardzo proszę o dalszą pomoc w leczeniu. Im szybciej zaczne rehabilitacje tym szybciej będę mogła przytulić swoich synków ❤️ To dla nich chce być i żyć
 

Załączniki

  • 20240625_183749.jpg
    20240625_183749.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 105
  • 20240625_151941.jpg
    20240625_151941.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 106
Kochani. Jestem wlasnie w szpitalu po kolejnej operacji. Wczoraj przeszłam obustronną radykalną masektomię. Przede mną jeszcze dluga droga zeby wyzdrowiec. Ale sie nie poddaje. Wszystko byle by życ.
Jeszcze czekają mnie następne operacje, rehabilitacje, i chemioterapii cd mam nadzieje. Dziekuje Wam za wsparcie i bardzo proszę o dalszą pomoc w leczeniu. Im szybciej zaczne rehabilitacje tym szybciej będę mogła przytulić swoich synków ❤️ To dla nich chce być i żyć
Od 2 dni myślałam o tobie. I oto jesteś. Ślicznie wyglądasz jak na to wszystko, o czym piszesz. Buziaki 🥰😘😍
 
Walka z rakiem trwa. Teraz po operacjach koniecznie jak najszybciej wrocic do chemioterapii. Potrzebne też rehabilitacje by odzyskać na ile się da sprawność, przede wszystkim w rękach. Kolejny dołek z ktorego musze sie podnieść, i fizycznie i psychicznie by walczyć dalej...Dziękuje Wam za każdą pomoc i słowa wsparcia ❤️❤️❤️ kazda złotowka sie liczy, kazda wplata to wieksza szansa, że wygram z rakiem i bedę żyć 🍀
 
Do góry