reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak piersi - walka

Wiesz co ... Z jednej strony rozumiem, ze glupio Ci prosic ludzi o pomoc ale wybacz , Nie Tobie powinno byc wstyd a tym , ktorzy tobie te opieke powinni zapewnic .
Eh ...szkoda gadac.
Trzymaj sie mocno i walcz , niestety Nie tylko Z choroba ale i Z systemem ... nieustanne kciuki!
Popieram co napisałaś.

@SalsaPL dla mnie jesteś nadzieja, bo jeśli tylu wspaniałych ludzi tobie pomaga, to jest to ogromna nadzieja. Oby jak najwięcej światła i dobrych ludzi było wokół ciebie. Niech niosą ukojenie i siłę na każdy dzień.
 
reklama
Wiesz co ... Z jednej strony rozumiem, ze glupio Ci prosic ludzi o pomoc ale wybacz , Nie Tobie powinno byc wstyd a tym , ktorzy tobie te opieke powinni zapewnic .
Eh ...szkoda gadac.
Trzymaj sie mocno i walcz , niestety Nie tylko Z choroba ale i Z systemem ... nieustanne kciuki!
Dziękuję za słowa otuchy ❤️❤️❤️🍀
 
Przychodzę z wieściami i sprawozdaniem i.. prośbą.. błagam.o udostępnienie linka.. Walka nadal trwa :(
Rehabilitacja po dzisiejszym koniec :( niestety ale brak środków na cd
W poniedziałek mam sie stawić u swojej dr od chemii, bo sa wyniki histopatologiczne po operacji, w środe na ściągnięcie chlonki, a we czwartek na konsylium. Wszystko znowu Poznań.

pomagam.pl/walczezrakiem
 
@SalsaPL, czy fundacja Ci jakoś pomaga?
Nie. Tylko w zakresie zebranych srodkow na leki.
Wlasnie wrocilam z konsultacji onkologicznej, cała drogę przeryczałam.
Histopatologia po operacji - brak odpowiedzi na chemie.
We czwartek oficjalnie konsylium.
Moje zycie zostalo wycenione na ok 350tys ❗❗❗️ Tyle kosztuje abemacyklib po.2 tab dziennie przez 2 lata. Nie refundowane ❗❗❗
Lekarze mogą co najwyzej recepte wypisac. Verzenios musiałabym już we wlasnym zakresie kupować I sprowadzać do kraju
 
O kurczę! Gdzie się nie obrócisz, to Ci w mordę przyleją...
Ale jest jeszcze nadzieja - walcz, bo masz dla kogo. Pomożemy nagłośnić Ci zbiórkę!
 
Dobrze zrozumiałam, że chemia nic nie dała? :(
A ten drogi lek to jakie daje szanse?
Mialam AC czyli tzw 4 czerwone i 12 bialych. Ale juz 2 i 3 biała odrzucone mialam. Zapaść. Moze gdybym do konca miala 12 bialych to była by inna odpowiedź na to leczenie, a tak jest.. dupa.
Po operacji moga podac jedynie kapecytabine, dokladnie Xeloda, ale to mozeby zadziałalo jakbym miala wybrane te 4/12. Tak to lekarze zalecaja wlasnie Abemacyklib (dokladnie Verzenios). Wieksza szansa na przezycie, brak wznowy, brak przerzutów, mniej skutkiw ubocznych, wieksza tolerancja przez organizm na toksycznosc.
W większości krajow refundowany. W Polsce nie.
 
reklama
.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230925_213556_Chrome.jpg
    Screenshot_20230925_213556_Chrome.jpg
    268 KB · Wyświetleń: 94
  • Screenshot_20230925_213625_Chrome.jpg
    Screenshot_20230925_213625_Chrome.jpg
    303,3 KB · Wyświetleń: 88
  • Screenshot_20230925_213714_Chrome.jpg
    Screenshot_20230925_213714_Chrome.jpg
    277,9 KB · Wyświetleń: 117
Do góry