reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

BUBA2006 mialas racje, co nowy to nowy, juz go odsylam, dla mnie w stanie nie do przejscia o czym mowy nie bylo. do quinny jestem zrazona na reszte zycia :) polec cos jeszcze? w sumie nie musi byc na duzych kolach bo i tak sie wyprowadzam do uk ale zeby siedzisko bylo w miare szerokie i rozkldane zebym malucha mogla jeszcze zima powozic bo tymczasem nie siedzi jeszcze
 
reklama
hannah no tak wlasnie jest z uzywanymi rzeczami nigdy nie wiesz co dostaniesz mozesz traficsuper na zadbana nowke ale mozesz trafic na ruine....:-((((
skoro uraza do quinniakow to moge polecic Ci jeszcze to cudo :-) ABC model Rodeo
http://www.allegro.pl/item251051616_wozek_abc_rodeo_super_lekki_3_kolowiec_gratis_.html
mankamentem jest siedzisko kubelkowe....ale ma zato bardzo duzo plusow :-)
lekki aluminiowy stelaż
miękka rączka
regulacja wysokości rączki (teleskop)
lekkie piankowe koła z łożyskami
obrotowe koło przednie z możliwością blokowania
łatwy sposób zdejmowania kół
zespolony hamulec tylnych kół
obszerny kosz na zakupy
duży sztywny podnóżek
system łatwego składania
blokada złożonego stelaża
łatwy sposób montowania siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy
pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami
trzy stopnie regulacji pochylenia siedziska
regulacja podnóżka
obrotowa barierka pod rączki dziecka
okienko wentylacyjne w budce
możliwość zdjęcia budki
możliwość zdjęcia tapicerki do czyszczenia
wymiary wózka rozłożonego:
wysokość 103 - 109 cm
szerokość 38 - 68 cm
długość 83 cm
wymiary wózka złożonego:
wysokość 32 cm
długość 85 cm
szerokość 68cm
wymiary siedziska:
głębokość 22 cm + podnóżek 24 cm
szerokość 33 cm
wymiary oparcia:
szerokość 33 cm
wysokość 50 cm




Agutek co do Casuala to generalnie jest oki i polecam.Ale model S4 gdzyz ma pompowane kola a nie piankowe.Ogolnie:wozio dobrze sie prowadzi,swieta amortyzacja,lozyskowane kola,duza budka z mozliwoscia opuszczenia do przodu idealnie chroni latem przerd sloncem a zima przed wiatrem :-) .ktora ma praktyczne okienko do podgladu i wywietrzniki z regulacja,dosyc spore siedzisko z bardzo fajna i praktyczna wkladka (minusem siedziska jest regulacja na pasek ale jest to troche lepiej rozwiazane niz w quinnym sx) ale za to rozklada sie prawie na plasko :-) siedzisko z wkladka ma 75 cm dlugosci a szerokosc 35 cm glebokosc 26 cm. Bardzo duzy plus za fajny i praktyczny palak,kapitalna folie przeciwdeszczowa dopinana na zamek blyskawiczny ktora jest w komplecie :-) minus za podnozek ktory jest regulowany czesciowo w sensie do gory podnosi sie tylko miekka czesc i jest krotki 16 cm.Dobra opcja jest spiworek ktory po wywinieciu konca zakrywa maluszka calkowicie jak w gondolce np pod czas snu.

Generalnie casual s4 do dobry wybor.jest malo awaryjny.
 
Buba na ciebie zawsze można liczyć, dzięki! Czyli jadę w sobotę do sklepu reklamować Mutsiaka, a rozejrzę się za quinny speedi lub własnie Casualplay. Masz rację co do niewielkiej spacerówki w Mutsy. Ubrałam córę w ciepłą kurtkę i cholerka ledwo mi się mieści, a ona jest szczupłym dzieckiem :-( Podczas kupna nie myślałam, że to będzie stwarzało problem...nie myślałam, że to mała spacerówka, a jednak...buuuu...szkoda :-(
 
BUBA nie podoba mi sie :), przede wszyskim to jakos nie lubie tych kubelkowych siedzen, ja dostaje sraczki wozkowej juz :), chyba zrobie jeszcze jedno bardziej sklepowe podejscie do qunniego :) ktory nawiasem mowiac tez mi sie nie podoba :). Ale nic innego nie znalazlam z takim duzym siedziskiem a czas nagli bo jeszcze kilka tyg i maly bokiem bedzie w traxie jezdzil chyba. W zeszlym tyg moj M. w uk kupil mi britaxa bo mu sie spodobal i byla okazja :) ale facet jak to facet nic na ten temat opowiedziec nie umie wiec tez nic wiecej nie wiem jeszcze, uzywany ale byl osobiscie po niego wiec juz ogladniety przynajmniej i w idealnym stanie, ludzie kupili sobie i stwierdzili ze inny kolor bardziej im sie podoba wiec zalezalo zeby szybko sprzedac. Najwyzej sprzeda sie :)
 
Agutek w morde jeza teraz to mi namieszalas :). Podoba mi sie ten casualplay, nawet bardzo :) teraz to juz nic nie wiem :) napisz co wybralas....a ty buba co bardziej polecasz? czy w quinny oparcie jest duzo wyzsze?
 
hannnah to w Mutsy jest taka mała spacerówka. Ja dzisiaj jadę obejrzeć quinny i casualplay i muszę coś kupić, bo Mutsy odstawiam do serwisu. Mam nadzieję, że na żywo coś mi się spodoba :-D
 
Agutek ja nie mam jak bo u nas deficyt wozkowy, sa tylko te wielkie krowy ktore rozpadaja sie po 4 miesiacach, o ile speedziaka widzialam na zywo to casualplaya nie bede miala okazji, porownaj wielkoscia siedziska mniej wiecej, wydaje mi sie ze casualpla jest mniejsze ale moze to optycznie przez ten materacyk, tak czytalam, moze nawet zdolalabym malego w gondole jeszcze wsadzic bo w quinny niema szans. z gory dzieki
 
JAk dobrze , że tu trafiłam , BUBA stałas sie moim guru. W grudniu przyjdzie na świat mój drugi synek , przy pierwszym przeszłam koszmar przy 3 wózkach po czym trafiłam na peg perego , ale wtedy Synek miał już 2 lata , wiec nie było specjalnych wymagan , poza ogólie pojeta wygodą .
Teraz chcę dobrze wybrac , żeby co pół roku nie wymieniac wózka. Zalezy mi na tym by był 3 funkcyjny , bo zapewne jak z pierwszym tak i z drugim bedziemy dosc aktywnie spedzac czas wiec fotelik wpinany w stelaz to cos co by ułatwiło mi zycie , poniewaz pierwszy syn spał duzo na brzuchu rozkładanie do płaskiego byloby super w spacerówce , (tu dodam ze napaliłam sie na qiunny speedi , i nawet doszłam do tego ze da sie pokombinowac zeby byl płaski ) , zalezy mi równiez na tym by przy wjeżdzie na krawęznik nie musiał prosic kogos o ponoc w nacisnieniu wózka , bo tak juz mialam czego efektem jest uszkodzony nadgarstek . Ogólnie było by bosko gdyby sie lekko prowadził i był wygodny i bezpieczny dla dziecka .
na oku miałam Implast Bolder 3 , Quinny speedi , peg perego gt3 , i Jane slalom . Błagam pomóż , bo jeszcze troche i chyba zgłupieje,
Jesli ktoś jeszcze moze mi dordzic to błagam :)
 
reklama
anufifi zobacz sobie tego casualplay s4, przez agutka zachorowalam na niego :), z tego co czytalam ma jedna z najszerszych gondoli ok 30cm, mozna ja wozic zamiast fotelika w samochodzie. Sa do niego fajne foteliki tez ktore po wpieci do stelaza wozka mozna rozlozyc na plasko, maja taka oslone ktora powoduje ze wyglada jak gondolka. zaluje ze wczesniej go nie znalazlam bo bym wszystko kupila :)
tu linki do fotelika i gondolki jakies z allegro
Fotelik Prima Easy firmy Casualplay kol. 038 MUTSY (255673375) - Aukcje internetowe Allegro
Gondola Casualplay GRATISY (255252636) - Aukcje internetowe Allegro
dla mnie niemal idealny, jutro jade ogladnac na zywo do sklepu :)
 
Do góry