reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Karolina a ile mierzyl/wazyl Twoj synek jak sie urodzil??wiesz ja oprocz buzza chce miec jescze druga spacerowke ktora sie rozklada..i albo speedi albo mutsy tak sobie mysle??


Jak sie urodzil to mial 3450g i 52 cm ( w szpitalu wpisali mu 58,ale jak go mierzylam w domu to mial 52 cm :)

Ale przeciez spacerowka Buzz sie rozklada, 2 pozycje tylem do kierunku jazdy i 3 pozycje przodem do kierunku jazdy.

A w Speedim spacerowka moze byc tylko przodem do kierunku jazdy. - jak dla mnie to duzy minys
 
Sofik ale lipa...no wiesz co ja sie tego nie spodziewalam ze a anglii do irl moze cos zaginac przeciez to blisko...bo w polsce to norma...i faktycznie taka sytuacja moze doprowadzic do przedwczesnego porodu...nie denerwuj sie kochana...
Karolina mi chodzi o to ze oprocz buzza chce miec druga spacerowke w ktorej oparcie rozklada sie prawie na lezaco buzz tego nie ma i moje typy to mutsy lub speedi...
Karolina to moja corka wazyla 4200 i 58cm dlatego obawiam sie ze przy drugim takim duzym bobasie gondola quinny moze byc za mala jak myslisz??

Sofik kusi mnie aby test zrobic ale boje sie rozczarowania;-(bo male szanse na bobo tak mi sie zdaje...ale ciagle sie ludze...
 
witam i ja ..z rana :) widze ze tu koszmarne wiadomosci....jak to buzz mogl zginac???? i oni juz to wiedza ze zaginal? dziwne...sofik postrasz ich ze urodzisz i bedziesz ich sadzic o przedwczesny porod hi hi :)
karolina czyli twoj buzz koloru gold jest i w sumie kolor obu siedzonek wyglada tak samo tylko ze z innego materialu przez to wydaje sie lekko inny...czyli ja sie spodziewam lekko ciemniejszego niz to neonkowe ktore mam z gabki.
 
gie-oska ja zrobilam 4 dni wczensije i nic nie bylo a dzien przed byly 2 kreski

Pawiki wiesz,napsilam do goscia jak dlugo mam czekac na przesylke i sie zaczelo, mowi ze przewoznik nie mzoe znalesc mojej przesylki ze ona jutro wysle ale nie ma capri juz spiworka :wściekła/y:

Mona tylko sie wku*****:crazy:
 
a moze oni wogole tego buzza jeszcze nie wyslali i dlatego tak kreci bo dla mnie to kretactwo!!!
 
gastone...faktycznie jane jest duzy po zlozeniu,ale jak ja bym sie zdecydowalam na niego to maly bagaznik nie bylby przeszkoda bo auto moznabybylo zmienic heheh...mysle o zmianie auta albo na jakas terenowke albo na combi:-)bo planuje miec jeszzce 2dzieci wiec wieksze auto konieczne...kolorek super wybralas to jest jedyny kolor ktory mi sie w jane podoba;-)no i waga rewelacja..ile dalas za swoj??i te zdjecia to ten towj tak??i on ma dodatkowo gondole lub fotelik??bo pisalas ze sprzedaja je w kompletach...

Ten nie ma gondili ani fotelika, ale ja narazie nie potrebuje wiec tym epiej dla mnie, miejsca nie zajmie a kupie jak bede miala drugie boobo , ale gondole, bo foteilk mam maxi cosi wiec po co mi drugi.Te ze zdjecia to wlasnie moj, i dam za niegoi 180 euro.:-)
on ma pompowane kola ten jane??
Tak :tak:
A tu cie mam .:) Ty to masz naprawde manie wozkowa, chociaz ja tez sie przyznaje ze lubie sobie ogladac wozeczki. Pamietasz, pisalam na innym watku ze rozgladam sie za jakims malym ,lekkim wozkiem typu Zapp ale na razie rezygnuje. Jestem z mojej MURY zadowolona. Na razie....;-)
Widze ze tu wiecej wozkowych maniaczek :-)
hihih niom to jak uzaleznienie hihi
Nie przejmuj sie ja tez szukalam zanim jeszcez wiedzialam ze jestem w ciazy :-) I jak do tej pory to Buzz jest moim 3 wozkiem,bo jak bylam w 4 miesiacu to kupilam Mutsy ,ale po 2 miesiacach stwierdzilam ze jednak mi sie nie podoba sprzedalam go i kupilam Speediego , no a teraz Buzz i mysle ze przy nim juz zostane bo maz mnie chyba "zabije" jak bym znowu zmienila :-):-) chce tylko na lato kupic mala parasolke. Zastanawialam sie naz Quinny Zapp,ale on nie ma rozkladanego oparcia do spania :baffled:

Co wy sadzicie o Quinny Zapp ???

Quinny zap super, pasuje do niego foteilk maxi cosi, ale oczywiscie jeden najwiekszy minus, nie rozklada sie .Ale jest bardzo podobny wozek Petit Zia i sie rozklada (zdjecie ponizej)

Ja do wysokich napewno nie naleze. Gastone moze potwierdzic;-)
Zapp jest ciekawy ale niestety wogole sie nie rozklada wiec odpada.

Mam jeszcze pytanko. Czy Mutsy jest do kupienia w IRL? Gosia,wiesz moze?
Na stronkach irlandzkich nie ma.W slepach nigdy nie widzialam.Trzeba by sprowadzac z Wielkiej Brytanii.
Karolina a ile mierzyl/wazyl Twoj synek jak sie urodzil??wiesz ja oprocz buzza chce miec jescze druga spacerowke ktora sie rozklada..i albo speedi albo mutsy tak sobie mysle??

Gastone nie napisalas gdzie szukalas wozka do kupienia??a ebayu czy jak??jakies lokalne oploszenia??
Na ebayu nic nie bylo, przynajmniej za cene jaka chgcialam.Szukalam na irlandzkich stronach z ogloszeniami jak
www.buyandsell.ie
Jobs in Dublin, accommodation, rent in Dublin, dating
Advice & support on being pregnant, pregnancy, baby, Childcare and parenting - RollerCoaster.ie

A to petite zia
 
gastone to faktycznie malo dalas...szkoda ze mi nikt nie moze poszukac wozka w takiej cenie..na ebayu angielskiem jest jane z gondola taki kolor dla mnie super: Jane Slalom pro and matrix cup in grass h49, brilliant on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 01-Mar-09 20:46:31 GMT)
Pawimi co myslisz o tym wozku??
Gondole ma wilka ten jane 40cm szeroka dluga ponad80chyba...

Sofik faktycznie cos smierdzi z tym buzzem twoim?dziewne ze tak szybko doszli do wniosku ze zaginela przesylka??
 
reklama
wlasnie to stwierdzilam ze cos nie tak bo skad juz oszacowali ze przesylka zginela??? u nas dopiero po dwoch tygodniach od wysylki przeprowadzaja sledztwo i moga stwierdzic co stalo sie z paczka. Wiec bardzo,bardzo to wszystko podejzane, koles sie pewnie obudzil ze nie wyslal buzza jeszcze i teraz sciemnia.
gieoska - nie znam tych wozkow bo ich u nas nie ma to tez zupelnie nie wiem co o nich sadzic....
 
Do góry