reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Moja bratowa przyjezdza do Irl i juz tu zostaje a termin ma na polowe Maja i ostatnio jak z nia rozmawialam to byla zainteresowana wlasnie Mutsy Urban Rider. Pytam tak orientacyjnie czy tu tez go dostanie ale raczej nie kojarze zebym go gdzies widziala. Chociaz jak ja ogladalam to on mnie nie interesowal wiec moze byl a ja po prostu go nie zauwazalam:-)
 
beakta...wiesz co patrzylam na ebay i jest ich malo tj jane...
Karolina fajny ten wozio ale piszesz ze uzywany bralas...jaka cena sie oplaca za uzywke??wiesz ja chcialam speedi sx ale mnie ta zwezana gondola odpycha dlatego mutsy moze bedzie wchodzil w gre bo gondola nie jest zwezana ale ma taki same wymiary dlugosc jak quinny a potem chce buzza gold;-)Orientujesz sie ile wazy taki mutsy jak wklepilas?/
 
Tez wlasnie przelecialam ebay i jest ich zaledwie kilka. Zobaczymy. Przelece sie z nia po sklepach i moze cos innego jej tu wpadnie w oko. Ona przylatuje za dwa tygodnie.
 
Karolina fajny ten wozio ale piszesz ze uzywany bralas...jaka cena sie oplaca za uzywke??wiesz ja chcialam speedi sx ale mnie ta zwezana gondola odpycha dlatego mutsy moze bedzie wchodzil w gre bo gondola nie jest zwezana ale ma taki same wymiary dlugosc jak quinny a potem chce buzza gold;-)Orientujesz sie ile wazy taki mutsy jak wklepilas?/

Nie pamietam ile moze wazyc,ale napewno byz ciezszy niz Speedi,a od buzza to juz wogole. Ja rok temu za caly zestaw z fotelikiem zaplacilam 1600 zl -ale tak jak pisalam stan byl okropny.

Ta gondola nie jest az tak bardzo zwezana i naprawde nie przeszkadza. I chyba bardziej oplacaloby Ci sie kupic odrazu zestaw Buzza. Mnie na poczatku przerazaly te male koleczka w Buzzie,a teraz jak juz go mam to zaluje,ze odrazu go nie kupilam wyszloby mnie to o wiele taniej.
 
Karolina a ile mierzyl/wazyl Twoj synek jak sie urodzil??wiesz ja oprocz buzza chce miec jescze druga spacerowke ktora sie rozklada..i albo speedi albo mutsy tak sobie mysle??

Gastone nie napisalas gdzie szukalas wozka do kupienia??a ebayu czy jak??jakies lokalne oploszenia??
 
reklama
gie-oska trzymam kciuki za II czerwone kreski na tescie ...

WIADOMOSC Z OSTANIEJ CHWILI moj QUINNY ZAGINOŁ...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Gosciu mi wysle 2 ale nie ma juz spiworka CAPRI :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry