reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

Maargaretkaa gratuluję [emoji6] u mnie test wyglądał tak samo ... a może nawet jeszcze bardziej blada była druga kreseczka .. też się Pospieszylam do lekarza ale ten jeszcze nic nie widział na usg bo była bardzo wcześniutka ciąża [emoji16] a dwa dni temu widziałam serduszko fasolki [emoji4] obecnie 6t2d[emoji16] pozdrawiam i powodzenia życzę [emoji8]
 
reklama
u mnie własnie mija powolutku 29 tydzien :) jeszcze trochę i nie mogę się doczekać Margaretkaa duźo zdrówka dla Was<3 Żeby wszystko przebiegało dobrze <3 ... Amcia jak tam Macierzyństwo? jak Maleństwo zdrowe jak Się czujesz ? ... ogólnie jak sie czujecie Dziewczyny :* ?
 
U mnie dobrze, wizyta 2.02, troszke niepokoi mnie to ze chudne pomimo duzego apetytu i braku wymiotow (ani razu nie wymiotowalam)... Leze w domu, jem czesto, nie z nudow tylko po prostu zoladek sie domaga, burczy mi w brzuchu i musze jesc i pomimo to w grudniu bylo ponad 54kg, u 5 stycznia u gin.bylo 52.5kg , dzis zwazylam sie i jest 51kg.. Przepisala mi duphaston bo mowila ze faktycznie jestem drobna i jeszcze chudne.. A tu jeszcze dodatkowo w 10dni schudlam ponad 1kg.. A samopoczucie okej.
Juz sie nie moge doczekac prenatalnych :)
 
Kochana ja na poczatku tez schudlam a teraz juz 10kg w gore przyszlo ale wcale sie nie martwie waga wazne ze mloda jest zdrowa no ja mam 31 wizyte i w 32 tygodniu mam isc na usg lozyska bo moze sie okaze ze mloda mi sie wcale nie obroci :(
 
U mnie dobrze, wizyta 2.02, troszke niepokoi mnie to ze chudne pomimo duzego apetytu i braku wymiotow (ani razu nie wymiotowalam)... Leze w domu, jem czesto, nie z nudow tylko po prostu zoladek sie domaga, burczy mi w brzuchu i musze jesc i pomimo to w grudniu bylo ponad 54kg, u 5 stycznia u gin.bylo 52.5kg , dzis zwazylam sie i jest 51kg.. Przepisala mi duphaston bo mowila ze faktycznie jestem drobna i jeszcze chudne.. A tu jeszcze dodatkowo w 10dni schudlam ponad 1kg.. A samopoczucie okej.
Juz sie nie moge doczekac prenatalnych :)
Nie denerwuj się;) ja zaczynałam ważąc 63.5kg. Pierwsze ważenie w 8tyg i wtedy było 60kg. Dziś mam 22tydzień, ważę ok.62kg. Dzidzia rosnie zdrowo i sama już waży 450gram ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Milinka25 a wszystko ok u nas macierzyństwo to też praca ale szefowa trzeba nosić na rękach [emoji4]jest wszystko super lena Lena ma 4 mc waży 7.100 i 65 cm [emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amcia no tak :* ale za to jak się Kocha Szefową jeszcze troche i moja wyjdzie na wolność ;) mam nadzieje że będzie spokojna bo jak narazie terroryzuje mnie szczegolnie nocami :) a że na razie na chorobowym siedziałam (Grypa mnie dopadła) i też byłam w szpitalu dzieki bogu tylko noc tam spędziłam i mnie wypuścili :p .... z badań wiem że była obrócona czuje że nie zmieniła pozycji bo ciągle napiera mi bardzo glową na pęcherz (odczuwam ze to nie nozki) malo sie kreci ale kopie mocno szczegolnie jak sie poloze nie po jej mysli ;) no ale cóż będzie mi tego brakować ^-^ teraz duzo czkawek ma nawet teraz jak trzymam laptopa na kolanach to dostała czkawki :p ... Pozdrawiam Mamusie i Przyszłe Mamusie <3 :*
 
Hej dziewczyny. U mnie 7 miesiąc. Termin an 2 maja :)
Synka będę musiała sama wychowywać bo narzeczony po 5 latach związku jednak sam okazał się dzieckiem. .
 
reklama
Do góry