reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Hope, i ode mnie raz jeszcze gratulacje ogromne :-) suuuper :-) Nudnej ciąży życzę :-)
Kamila, witaj :-) Napiszedz coś więcej o sobie?
 
Dziewczynki długo nie pisałam, bo nie byłi jak. Byliśmy z Maćkiem w szpitalu, a telefon coś się zwiesił i pozwala tylko na czytanie :-(
Hope - twoja wiadomość rozjaśniła mi pobyt w szpitalu. Kochana trzymamy mocno cały arsenał kciuków za nuuudną ciążę. Informuj nas tu co i jak :-)
Agusiaks - spóźnione życzenia dla Majeczki i moc buziaków od Zuzi i Maciusia.
A moje łobuziaki buszują po domu - po 8 dniach szpitalnej rozłąki nie mogli dojść do siebie ;-) ale teraz pomału wszystko wraca do normy. Świetnie opanowali włażenie na kanapy i inne meble i strach ich teraz zostawić dłużej niż na 3 sekundy ;-) Zuzia w zeszłym tygodniu opanowała tak i nie :-) i teraz odpowida nam na pytania :-)
Eevlee - najlepszego dla chłopaków :-) Zaglądasz tu jeszcze czasem?
 
Lilonka dużo zdrówka dla twoich maluchów, co się stało że wylądowaliście w szpitalu?
Hope bardzo bardzo się cieszę że beta tak pięknie rośnie
Agusiaks co u was? Kiedy wracasz do pracy? Jak mała na mm, śpi lepiej?
Eevlee co sie nie odzywasz kochana?
Ysia co u twojej pannicy? Nocki lepsze?
Nowa ząbek sie przebił?
Witaj Kamila, napisz co u Ciebie?
Yoanna , Emi jak sobie radzicie?
Nataszka cały weekend majowy chorowała, teraz powoli przechodzi
 
Pełna u nas tez chorobska bylo zapalenie gardla, trzydniowka a teraz kaszel i katar. Jedna czworka troche sie przebila.Nocki dalej dwie pobudki i wstawanie o 5.30. Jestem wymeczona bo dziele czas miedzy Mała a budowe.nie jest latwo.
a co dolegalo Nataszce?
Hope odewzij sie po wizycie u dr
Co tam u reszty dziewczyn?
lilonka z Maciusiem juz lepiej?
Kamila witaj wsrod Nas:)
Nowa jak tam zebulek wyszedl czy dalej sie chowa?
 
lilonka dużo zdrowia dla maluchów :tak:
ysia, pełna dla Waszych dziewczynek też :tak:
Widzę że się chorobowo zrobiło na forum. Moja Majeczka odpukać na szczęście mi nie choruje, nawet kataru w życiu nie miała. Pewnie się zacznie jak pójdzie do przedszkola :baffled:
U nas noce zdecydowanie lepiej. Budzi się co prawda raz ale wystarczy dać smoczka albo przewrócić na drugi boczek i śpi. Było już kilka nocy że się budziła dopiero koło 5 a raz o 6. Mleka już w nocy nie pije, czasem o tej 5, 6 a potem jeszcze śpimy do 7-7.30. Choć często ląduje w naszym łóżku i śpi z nami :-)
Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i tak jak się obawiałam było więcej płaczu niż przy poprzednich. Duża jest i wiele rozumie. A waga 12,5 kg :-D
 
Jestem po usg....
Widoczny pecherzyk ciążowy i zoltkowy z widocznym echem płodu  widac było taka mycipyci pulsujaca kropeczke. Kolejna wizyta za 2tyg i wtedy juz usłyszymy serduszko...
Jeszcze do mnie to nie dotarlo...dalej w szoku jestem 
Pecherzyk tam gdzie powinien byc. Na tym etapie wszystko super. Obecnie 5t5d termin 1.1.2015 haha 
 
Jestem po usg....
Widoczny pecherzyk ciążowy i zoltkowy z widocznym echem płodu :-) widac było taka mycipyci pulsujaca kropeczke. Kolejna wizyta za 2tyg i wtedy juz usłyszymy serduszko...
Jeszcze do mnie to nie dotarlo...dalej w szoku jestem ;-)
Pecherzyk tam gdzie powinien byc. Na tym etapie wszystko super. Obecnie 5t5d termin 1.1.2015 haha :-D
 
Jestem po usg....Widoczny pecherzyk ciążowy i zoltkowy z widocznym echem płodu :-) widac było taka mycipyci pulsujaca kropeczke. Kolejna wizyta za 2tyg i wtedy juz usłyszymy serduszko...
Jeszcze do mnie to nie dotarlo...dalej w szoku jestem ;-)
Pecherzyk tam gdzie powinien byc. Na tym etapie wszystko super. Obecnie 5t5d termin 1.1.2015 haha :-D[/QUOTE]
 
reklama
Jestem po usg....Widoczny pecherzyk ciążowy i zoltkowy z widocznym echem płodu :-) widac było taka mycipyci pulsujaca kropeczke. Kolejna wizyta za 2tyg i wtedy juz usłyszymy serduszko...
Jeszcze do mnie to nie dotarlo...dalej w szoku jestem ;-)
Pecherzyk tam gdzie powinien byc. Na tym etapie wszystko super. Obecnie 5t5d termin 1.1.2015 haha :-D
 
Do góry