reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

A czuje się niestety znacznie gorzej niż w pierwszej ciąży:no: męczą mnie wymioty i nudności ale jakoś daję radę :tak:
zwłaszcza, że nie mam czasu nawet myśleć o tym bo Olek zajmuje cały mój czas :-)
Agusiaks wszystkiego najlepszego dla Majeczki!!! Ale wyrosły te dzieciaki już:-D
Wogóle nie myślałam, że moge tak szybko i zupełnie nieświadomie zajść w ciąże :-D mój M to się cały czas śmieje, że nie wiedział, że tak szybko się dzieci robi:-D
 
reklama
Da naszych malych solenizantow sto lat niech nam nadal slicznie rosna.
Ale niespodzianki na forum same ciaze na wiosne sie posypaly. GRATULACJE
Szczegolnie dla Ciebie Hope bo pierwszy raz zostaniesz mamusia :)
 
hope super! :-D Teraz dmuchaj na siebie i chuchaj bo jest Was dwoje :tak: A kiedy masz podglądanko?
nowa wszystkiego naj dla Olusia z okazji 10 miesięcy :-)
A co nowego u Was dziewczyny?
Lilonka się już dawno nie odzywałaś. Jak sobie radzą maluchy w żłobku?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry