reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamusie z okolic Bielska-Białej

Ja tez mam dylematy co do szpitala, bo znajoma powiedziala mi, ze na Wyspianskiego odnowili oddzial i ze jest tam super opieka...no i w sumie mam tam ciotke, jest kardiologiem, ale sam szpital i otoczenie wokol jakos tak przytlaczaja. Wojewodzki jest taki bardziej przyjazny - tzn. nie smierdzi szpitalem, jakos w ogole jeat tak mniej 'szpitalnie' :)
Na Esculapa na pewno sie nie zdecyduje - chociaz slyszalam bardzo duzo pozytywnych opinii na jego temat - jak juz pisalam wczesniej w razie jakichkolwiek problemow i tak przewoza do wojewodzkiego, a w takich przypadkach liczy sie kazda sekunda.
Wiem, ze w wojewodzkim najlepiej dac poloznej ok. 400 zl i opiekuje sie toba caly czas, a po porodzie zaglada do ciebie codziennie. Moja lekarka prowadzaca da mi namiar na polozna z wojewodzkiego ok. miesiaca przed terminem, wtedy sie dzwoni, jade do wojewodzkiego spotkac sie, no i sie umawia ze w razie czego wykonujesz telefon i przyjezdzasz do szpitala.
Duzo moich kolezanek bylo zadowolonych z wojewodzkiego, aczkolwiek wszystkie daly w 'lape'...No coz, takie czasu...
Pozdrawiam
 
reklama
Monia termin mam na 1.06. tak więc za niedługo zdam wam relację.

Co do położnej to nie wiem jak to jest normalnie, moja jest ciocią mojej koleżanki z pracy i to ona nas umówiła. Mogę do niej o każdej porze dzwonić, gdyby się coś działo, a jak zacznę rodzić a one nie miałaby dyżuru to też tylko tel. i od razu przyjedzie.
 
POZDRAWIAM SERDECZNIE I JA! dzięki za miłe przyjęcie. :)
bardzo chetnie wkleiłabym sobie "suwaczek"albo nawet kilka, ale to niestety przekracza moje możliwości intelektualne :):):) niestety nie wiem jak to zrobić. pomóżcie i radźcie. miłego wieczoru.
 
Duszka, kliknij np. na moj suwaczek i otworzy Ci sie strona gdzie mozna zrobic swoj wlasny. Tam wybierasz ktory Ci sie spodoba, wpisujesz termin ostatniej miesiaczki albo termin przewidywanego porodu. Dajesz 'create ticker' i pokazuja Ci sie 3 linki w 3 oknach. Skopiuj srodkowe. Otworz 'Twoje konto' a tam 'Dane publiczne' i wklej skopiowany link do okna podpisu. Dasz rade, jak cos to pytaj!
Pozdrawiam.
 
Duszka, cos masz zle zrobione, bo Ci sie suwaczki nie wyswietlaja! Wejdz sobie na ogolne forum o ciazy i tam masz 'jak wkleic suwaczek' :)
pozdrawiam
 
JUŻ DZIAŁAJĄ. :)
POPRACUJĘ JESZCZE NAD ZDJĘCIEM , ALE TO W WOLNEJ CHWILI. DZIEKI ZA POMOC. MIŁEGO DNIA.
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie byłam tu dawno - nie mam czasu :)
Melduję, ze komplet ubraniowy kupiony na komunię: rybaczki i tunika. Fajne i niedrogie. Okazało się, ze wcale nie musze jeździć daleko, bo kupiłam go u nas w Brzeszczach.

Sandra - chciałam się zapytać czy juz zdecydowałaś się na szpital??? Ja dalej nie wiem, a czas ucieka :)
Moze byłaś w wojewódzkim i dowiedziałaś się coś o szkole rodzenia?? Dzięki za informacje :)
 
Do góry