reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ewirut - to prawda, że pod koniec ciąży tętno może byc niższe, Kuba na początku miał 140 do 155 uderzeń na minutę, a pod koniec ok. 130.
 
reklama
Hejka.dzis u was tez dzien wczesnego wstawania widze.ale mnie nie pobilyscie.bo ja nie spie od 5:30 :-/

Ewirut,jak dzis bylo ok,to ja bym spokojnie czekala.jak lekarz cie nie wysyla do szpitala,to pewnie rzeczywiscie wsio ok :-)
 
Roszpunka ja o 5ej miałam pobudkę na mleczko, ale córka się lituje o potem śpi dalej
Ewirut ufff :) to czekamy spokojnie na Bartusia :)

my fajnie spędziliśmy popołudnie :) trzy matki polki się spotkały + dzieciaki...w tym 5 bab i Mati:-D mój rodzynek:-D
Melki koleżanka ma 7 miesięcy..matkooo jaki to dopiero wiercipiętek :-D Paulinka raczkuje, wstaje, ogólnie jest bardzo ruchliwa, moja mała to przy niej wciąż dzidziuś spokojny:-D
 
Truskafffka moja sie robi taki świścipoł :-D Niby jeszcze nie raczkuje ale tak sie rusza że jej wszędzie pełno co to będzie jak ruszy z miejsca :confused:

Dobranoc wszystkim
 
Truskawka,niestety wiejskie powietrze nie sluzy Maksiowi i nie chce dac sie matce wyspac.dzis o 6:15 podniosl dupke. Za szybko usuwasz swoje zdjecia,ja nigdy nie zdaze obejrzec :-(

Milego slonecznego dnia dziewczynki :-)
 
reklama
hello...
u mnie juz grzeje od rana..
ja juz od fryzjera wrocilam..zaszalalam pasemka..skrocilam wloski takze kitki juz nie bedzie :-):-)
teraz trzeba obiad wymyslec. :-)coby rodzina nie padla z glodu :-):-)
a wieczorem mam jeszcze impreze charytatywna..a tak mi sie nie chce ze szok..

milego dnia ...
 
Do góry