reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Viola biedny Antoś........oby guz szybko zszedł:tak:..........ja pamiętam jak mojej siostry dzieciaki też uwielbiały klamerki, papiery toaletowe itp :-D fajnie że znałazłaś chociaż pół kreacji :tak: co do @ to chciałabym juz wiedzieć bo tak to marnuję czas :baffled:
 
reklama
witam i ja wieczorkiem

katy Olek zostanie troszkę z tata a trochę z moja babcią. a od połowy czerwca mąż już ma wakacje w szkole więc on przejmie całą opiekę nad młodym. a jeśli znajdę nowa pracę to od września żłobek. ale to się zobaczy bo na razie z praca kiepsko, a tu pewnie długo już nie popracuję

katy zaciskam kciukasy. dieta nie bedzie potrzebna

ewirut ja już ci pisałam że wózek super bo w końcu mamy taki sam.

viola biedny Antoś. może guza nie będzie. i gratuluję zakupu bluzki.

liluu jak tam ząbek?

więcej sorki nie pamiętam bo czytałam na raty

u nas jutro ostatni dzień w domku. od poniedziałku praca. ale jest jeden postaęp. nie chce zapeszać ale Olek przespał nockę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupi, jupi.
zasnął o 21 pobudka o 24 na jedzonko a potem 6,20. szok. ja chce tak już na stałe. ale pewnie to jednorazowy wybryk
 
Rozia jak tam ta twoja piękność;-)????

Agnes Oluś to mądry chłopczyk:tak: i wie że czas się trochę ogarnąc przef pójsciem mamy do pracy....,wie że będziesz zmęczona wracając więc już się uczy jak ci ułatwić życie :-D

Ewirut to powiedz żeby chociaż sztucznego przynosił:-D.......albo polnego niech ukradnie czy jednego żywego podwędzi jakiejś babci z ogródka po drodze:tak:...........ach te chłopy a wystarczyłoby trochę wyobrazni :cool2:

Joasia opowiadaj co tam się dzieje????:cool2:
 
Katy ale ilośc róż :)
bylam u dentysty bo mi sie ząbki posypały w ciazy i muszę miec kanalowo leczony narazie mam antybiotyk wyłożony do środka i następna wizyta 19 czerwca :/ obaczymy

kasiu gotowa przesyłka dla mnie ?

ale mnie boli ten ząb :baffled:
 
wpadam na chwilkę

Liluu - oj nie zazdroszczę wizyt u dentysty,
Katy - a moze @ nie przylezie....
Agnes - ja od czerwca wracam do pracki, ale u nas to i tak się nic nie zmieni,

A ja się Wam musze pochwalić, ze co prawda mój mąż tylko raz kwiaty mi kupił, ale ma czasami takie cóś, że na dworze nazrywa stokrotki dla mnie i dla Alinki i nam przyniesie (ostatnio tak zrobił i jeszcze stoją w wodzie),
 
reklama
Katrina zazdroszczę .... faceci (większość) są zupełnie bez kreatywności bo liczy się gest..... mój niestety uzasadnienie ma takie jak m ewirut dlatego ostatniego kwiatka dostałam chyba na dzień kobiet jakieś 5 lat temu choć może się mylę dodam że kupił dla mnie i malutkiej Juleczki a potem narzekał jak w tej kwiaciarni zdarła z niego bo ceny na dzień kobiet podniosła prawie o 100% :no:

Katy ja trzymam mocno kciuki za odroczenie ćwiczeń o co najmniej 10 miesięcy i to nie spowodowane leniem tylko brakiem @ ;-)

Ewirut nie znamy się ale co to za problem:-p ja się czuje raz lepiej raz gorzej jak się do końca maja z szefem nie wykończę albo wkońcu go op***dole to się skończy bo ja nerwowa jestem w ciąży i mój m dostaje opiernicz codziennie ( z przerwą na szpital co na serce byłam bo wtedy zaraz wywnioskował kiedy nastąpiła poprawa po tym jak przez telefon dostał litanie:-D:-D:-D:-D) a tak to cóż mogę rzec zażyłam całą paczkę duomoxu na ucho bo jakieś zapalenie dostałam i dziś stwierdzam że zaczyna mnie kłóć więc we wtorek szpital i poradnia laryngologiczna(termin mam na 3 czerwca a nie wytrzymam) nogi mi coraz bardziej puchną , schylaniem już też ciężko bo zaraz w głowie mi się kręci i brzuch boli do kościoła i tak jak wspomniałam nie mam nic dla młodej gotowego :zawstydzona/y:

Viola biedny Antek bardzo płakał?

Paula a znalazłaś takie tanie testy?

Agnes ostatni weekend na wolnym dobrze że ma się kto Olkiem zająć :tak:
 
Do góry