reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Te miseczki mam także luz..... ale te puszki by sie przydały :-D widzisz dzięki kochana,:tak::-) Będe musiała wyciągnąć m w weekend i jechać po nie hehe :-D bo fajne !!!!!!!!!!! nawet jedna ta płaska na kredki i mazaki dla Jasia ... bo które masz ?? te wysokie czy te niskie ?? tylko takie wzory są co na zdjęciu ???????????????
 
no własnie nie sa fajne wzory na zdj sa lipne :) ja mam takie do kuchni z brązem bo chce na ciacha mieć ale były np w kwiatki w kredki tez były więc na mazaki i kredki w sam raz. Ja chyba też skusze się na jeszcze jeden komplet bo chciałam na nici igły guziczki i takie szpargały robótkowe
 
o widzisz :) super ,, to kupię na pewno na kredki i mazaki i do kuchni tez :tak: czyli w sobote kierunek - biedronka hehe :)

Mnie tez sie poniewierają igły guziczki szydełka itd :sorry2: chyba kupie wiecej tak na zapas hihi :-D


edit

od 4 lutego bedą fajne miseczki ( kolorowe) z przykrywką :)
 
A ja dziś kupiłam Alince fajną bluzeczkę-kurteczkę w Lidlu, w przyszłym tyg. maja być rajtuzki i skarpetki, to muszę małemu większe kupić.
 
:) dzień zakupów Katrina juz nie moge sie doczekać dziecięcych zakupów sa tak piękne rzeczy że szok


dziewczyny kurka nie mam nr do Ady a martwię sie o Nia wiecie coś????
i ciekawe jak nasze nowe mamuski
 
Cześć dziewczyny witam Was serdecznie:) Założyłam sobie konto na Waszym forum już miesiąc temu ale niestety przez problemy ciążowe nie miałam ani czasu ani siły aby tu zajrzeć.
Mam nadzieję, że teraz będę już mogła regularnie tu zaglądać:)
A więc tak, mam na imię Patrycja i jestem szczęśliwą ciężarówką:) To już 23 tydzień. Ciąża niestety z wieloma problemami, ale mam nadzieję, że teraz już będzie ok.
Myślę, że przydadzą mi się porady i sugestie obecnych, doświadczonych mam:)
 
Dziama - jak się Kuba urodził, to na początku było mi troszkę przykro, że juz nie ubierzemy tych ślicznych sukieneczek, rózowych spodenek, itd. ale jak zobaczyłam jakie są superaśne małe "męskie" ubranka, to wymiękłam. I też nie potrafię się oprzeć, żeby czegos nie kupić, jak widzę coś ładnego.
 
reklama
Patka8- witaj zapraszamy do udzielania się ile masz lat to Twoja 1 ciąża? wiesz już co bedzie co to za kąplikacje? 1000pytań do ale fajnue byłoby dowiedzieć się czegoś więcej.
katrina115 ide ci zadać pytanie na gr
 
Do góry