reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ilonka moze byc kazdy kolor tylko nie różowy hihihi :-D:-D


ale Mały rośnie fajnie ,ginka powiedziała ze pieknie wszystko widać na usg :tak::tak::tak:

Roszpunka chyba Oskar zostanie ,ale ustalimy to niebawem :) teraz wizyta 4 marca na 8 rano i genetyczne usg bedzie >
A w Twoje strony wybieram sie na Wielkanoc ;-)


Losiczko torebki śliczności :*:*:*
 
reklama
Martuś ciocia Ilona coś wymyśli fajnego :tak: rośnie rośnie ,widać ładnie po twoim brzuszku :-D stęskniłam sie za takim:sorry2:

Roszpunka ja czekam na Twoje dzieło:-p włóczki bedą to działaj :tak:


Mąż dziś wraca wiec ja jutro wychodne hah:-D lece na BIGA w poszukiwaniu piżamki dla Jasia i lalki :-D:-D:-D:-D:-D może znajdę taką dużą gdzieś :tak: super by było :) znając mnie wyjde z całą siatą ubrań dla chłopaków :baffled:

napisze na g ........:tak:
 
Witam dziewczynki :-)

My od wczoraj już w domku jesteśmy :-) Ale wczoraj jeszcze padnięta byłam i duzo rzeczy do zrobienia było i nie zaglądałam juz do Was ... Teraz wpadam tylko na chwilkę się przywitać, ale jutro zaglądne do Was na dłużej :-) Bo dzis jeszcze moja mama przyjeżdża zobaczyć naszą Gwiazdę, także czasu dziś mało...

Tylko tak na szybko napiszę,że Bianka póki co to mały aniołek :-) (Żebym nie wypowiedziała tych słów w złą godzinę :baffled::-D ) Nawet na karmienie muszę ja budzić... Niestety był problem z laktacją,ale powoli zaczynamy odbijać się od dna :-) Także jest iskierka nadzieji,że uda nam się karmić naturalnie :-)

A co tam u Was sie działo?? Bo nie wiem czy uda mi się nadrobić, aczkolwiek postaram się :-)

Buziaki dla Was:-D

PS. Cieszę się,że poród już za mną, że jesteśmy już w domu i przede wszystkim,że Bianka już jest na świecie :-)
 
Rózia witajcie w domku:)
Mariuszek poszedł w ślady Bianeczki i też już powitał nasz świat:)
Buziaczki dla was czekamy na fotki gwiazdeczki:)

Martuś gratulacje udanej wizyty i syneczka:)
Lilu całuski dla Lilusi:)
Ilonka torebka super:)
 
Ostatnia edycja:
szybko piszę póki młody śpi

martuś gratuluję synusia. jednak intuicja matki nie zawiodła

rozia witaj. oby Bianka już została takim aniołkiem. a jak poród?

paula miłych chwil z K. wybaczymy nieobecność.

mnie też już pewnie do niedzieli nie będzie więc życzę gwiazdeczki miłego weekendu i odpoczynku.
 
reklama
Do góry