reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzieeeeńńńń Dooooobrrrrryyyyyyyy

Kurce wstałam a tak mi się nic nie chce ze masakra :szok: mamy dziś malowanie pokoju bo jedni się wyprowadzają a kolejny pan się wprowadza tak że trza odświeżyć
ja muszę bigos ugotować tak że szykuje się pracowity dzień

KAtrina co do porodu to mówiono mi że epidural nie ma wpływu na dziecko ale obie wiemy że jednak ma dlatego myślę o porodzie w wodzie a ty jak rodziłaś jeśli mogę spytać ??

życzę wam miłego dnia
 
reklama
Liluu - ja miałam tak że cały poród byłam pod prysznicem ale na sam koniec musiałam być juz na łóżku. Nie miałam nic do znieczulenia, rodziłam prawie 13 h. Jak sie uda być znowu w ciąży to pożądnie przemyslę kwestię znieczulenia.

ja mam dzisiaj w cholere roboty, a tak mi sie nie chce że hej. Oczy dalej mnie bolą.
 
Lori dlatego zastanawiam sie nad porodem w wodzie :) a jesli będę rodzic w wannie to nie mogę wsiąść znieczulenia
pa poza tym moje poprzednie porody były naprawdę szybkie bo ok 5 h skurczy i 10 min parcia
 
Hallo Kochane!
Ilonka to się uśmiałam, Tobie bana:rofl2:
Lilu ja po oglądaniu cudów w szpitalu, miałam ochotę wypróbować te wszystkie cuda do rodzenia, i znieczulenie również jak najbardziej, ale oczywiście pinda wybrała sobie inną formę wyjścia:dry:
Lori super, że się nie poddajesz, i powstajesz jak Fenix z popiołów! Trzyma kciuki!!!!
Joasia Serdeczne Gratulacje!!!!! Trzymam kciuki!
U nas ok, 17 jedziemy do Pl na Święta, wszyscy chcą poznać nowego członka załogi:-)
Buziaczki dla Wszystkich!!!!
 
Lilu - jak Ci tak gładko idzie to może faktycznie warto spróbować z tym porodem w wodzie :)

Axarai - jak miło Cię widziec, bo już myślałam że tutaj nie zaglądasz :)

Rozia - powodzenia :)


mi już stygną migdałki i orzechy na ciasto, jak je skoncze to uciekam na zakupy a mężą zostawiam z domowymi porządkami :)
 
wiadomośc na g......... przepraszam ze o sobie ale normalnie sie wyć chce :-( zła jestem :-(


Paula normalnie mnie rozwaliłaś !!!!!!!!!!!!!!!! kochana wariatka :-D



P.s Pawcio konczy 4 miesiące
 
Ostatnia edycja:
witam i ja sobotnio!

pobudka dzisiaj o 6.30 wiec teraz już mam poprane, poprasowane, spacer i zakupy zaliczone i mogę teraz leniuchować weekendowo. młody śpi jeszcze w wózku a ja do was. dzisiaj porobię mu nowe fotki i wstawie później co by się e-cioteczki nie dopominały.

dzisiaj tez robimy odciski rączki stópki Olka. ciekawe czy wyjdą. miłego dnia i wpadne później na dłużej
 
reklama
Do góry