reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Valky zdrówka dla synka :tak:
Katy ale robili ci badania ? Więc coś powinno wyjść wtedy :no:Ja juz nie wiem c ci doradzić
 
reklama
witam. wpadam jak młody śpi bo inaczej nie dam rady. znowu mu się poprzestawiało i wisiałby na cycu cały dzień. kurcze on taki głodomór. po ojcu to ma bo mój m też nigdy nie najedzony

dziama na poranione sutki to własne mleko albo maść BEPHANTEN. co do bólu piersi to może rzeczywiście zastój ja tego nie miałam nigdy bo Olek wydoi całkowicie piersi. ale jeśli to zastój to miska z gorącą wodą i włożyć w nią pierś lub gorący prysznic na pierś a potem odciągnąć pokarm (takie rady mojej położnej a to fajna babka i wiele mi z jej rad pomogło)

a co do chrztu to planujemy w styczniu lub lutym. chciałam w sumie szybko ale teraz przed świętami już mi się nie chce biegać i przygotowywać. teraz czas myśleć o świętach a potem chrzest. nadal mamy zreszta problem z matką chrzestną. maskara normalnie. mój m jest jedynakiem i z jego strony ciężko kogoś nam znaleźć a uparł się że musi być z jego rodziny. mam nadzieję że coś wymyślimy przez najbliższy czas

katy zdrówka kochana. widzę że połknęłaś bakcyla i ćwiczysz jak szalona. też bym musiała się ruszyć bo niby waga wróciła do tej z przed ciąży ale brzuchol troszkę został. od nowego roku pewnie ostro się wezmę aby na lato jak człowiek wyglądać

no wysoka prolaktyna wydłuża cykle. może zrób chociaż to badanie jak możesz to będzie coś wiadomo. ale w sumie mój gin mówi że jeden cykl w roku odbiegający od normy to nic złego
 
agnes czy mogę prosić o dostęp do wykresu na enpr ^^???

ja bardzo żałuję, że nie walczyłam bardziej o moją laktację, ale mnie tak pielęgniarki zniechęciły zaraz po porodzie na porodówce, że masakra... uczyłam się całkiem sama co i jak a miałam jeszcze problem z sutkami bo nie były wystające... echh... złe wspomnienia :no:
 
Dzieki za rady wszystko przekazałam a i sama na przyszłość zakodowałam :)
Val- oj biedny Krzyś :( zdrówka życzę :*
Agnes- pewnie ,macie razję że po Sw zawsze to już bardziej na spokojnie będzie. e-ciotki poproszą jakąś nową focie Olinka
 
ja sie tylko melduje posłusznie bo zaraz wracam do roboty,dzis piatek wiec zawrót głowy!ale musze Wam napisac szybko,bo dzwoniła do mnie siostra z Polski,z taką wiadomoscia ze mi włosy dęba staneły!a wiec mojej siory mąż ma starszą siostrę,Anię,która ma 44 lata,jej mąż 50.nie mają dzieci bo ona 3 razy poroniła,zawsze w wysokiej ciąży,a raz urodziła martwe dzieciątko.bardzo to przezyła,pokoik był już przygotowany,wszystko dla malenstwa kupione,a tu taka tragedia...miesiąc po tym mąż znalazł ją w domu nieprzytomną,wzięła tabletki nasenne,całe opakowanie.odRatowali ją na szczescie.potem miała usunięty lewy jajnik,bo miała duża torbiel,a 2 lata temu wykryli kolejną na prawym,zostawili ją jednak bo była mała.próbowali potem in vitro,ale sie nie udało,ostatecznie aż 3 lekarzy stwierdziło,ze niestety nie zostaną rodzicami i muszą sie z tym pogodzić...ostatnio Ania skarżyła sie na bóle i brak miesiączki,wiec sie przestraszyła że to ta torbiel urosła,albo menopauza.poszła wczoraj do lekarza i lekarz mówi że gratuluje bo jest w ciąży 4 miesiąć!!! nadmienię tylko że to kobieta,która ciężko pracuje,sama wegiel przezucała jeszcze przedwczoraj jak mówiła moja siostra,wiec dzidzius musi być naprawdę bardzo silny! jak zadzwoniła do męża to on biedny stanł autem na srodku jezdni a ludzie mysleli że miał zawał bo sie nie ruszał,był w szoku!Boze tak sie ciesze ich szczesciem,zaraz do niej zadzwoniłam,bardzo ją lubię,po tym co przeszła zostanie mama!!! lekarz mówił że to prawdziwy cud!!! jestem jakaś taka szczesliwa pełna nadzieii po tej wiadomości,że mogłabym fruwać!!! będę jescze bardziej sie starać o fasolk bo jednak cuda sie zdarzają dziewczyny,naprawdę!!! ślę Wam wszystki buziaki,wracam do pracy!
 
witam sie..
my po obiadku.właśnie leże przed tv ..niemam siły..od 6 mnie mulilo ze spac nie moglam a jak wstalam to zemdlalam 2 razy..i jeszcze guza sobie nabilam:-) jakos sciana byla za blisko..:-) widze ze ciezki bedzie ten poczatek..a wizyte mam po niedzieli..M sie smieje ze musi mnie pilnowac bo sobie jeszcze krzywde zrobie..:-) prywatna ochrona :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ada - empr to ja mialam w telefonie :-) sciagne aplikacje ktora mi obliczala kiedy co i jak..widac skutecznie..:-) :-) bo ja dp codziennego mierzenia temp sie nie nadaje :-)
 
Do góry