reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejo ;)

poniedziałek...ehh... ale co, przetrwamy i byle do piątku :p
Mała wczoraj utrudniała igraszki rodzicom...i zamiast grzecznie spać to fikała w brzuchu :-p dobrze że zasypia jak D trzyma rękę na brzuchu hahaha swoje odczekaliśmy i dzieciaczka uśpiliśmy hahaha

Marta Kciuki zaciskam i czekam na dobre wieści :)
Pamela ujć...wpsółczuję, trzymam kciuki żeby lać przestało
Lilu to się zaczyna, ale córcia niech sobie jeszcze grzecznie w brzuszku posiedzi ;)
Losiczko &&&&za proroczy sen ;)


a ja poniedziałkowo rozdaję :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Valkyrie już Cię mam Kochana! no u mnie to tak z wagą średnio na jeża...mam słabość do słodyczy:zawstydzona/y:,ale wychodzę z załozenia że raz sie żyje to co sobie żałować, troszkę przyjemności się należy:tak:
 
Pamela- no powiem Ci pasowało by się uchlać i tyle....
Val- a co to Krzyś dziś na wagarach ?:) od przedszkola?
Lilu-&&&&&&&&&&&& za wizytę rżnij głupa z badaniami i już :) Będziesz podglądać Lily? A no kochana grudzień tuż tuż pakuj walizy
 
truskaffko pamietam te piekne czasy:tak:... a potem to juz tylko kombinowac trza bylo bo na brzuchu juz lezec nie umialam :-D. za niedlugo bedziecie sie smiali z tego :happy2:
 
Dziama dzięki :-) nie ja idę do położnej tylko z miłą chęcią bym poszła pooglądać małą ale kasiurki brak na wizytę :-(
 
dziamuś mieli szkolenie przez weekend to se panie robią wolne dziś :tak:... a że ja niepracująca to mnie to lato, jednym słowem... gorzej z krzychem :-D... ale będzie dzień pełen przygód, już mam wszytko zaplanowane... teraz bajki, bo tu jedyn e nadające się dla niego lecą z rana, potem piłka nożna, potem zupa pomidorowa z literkami, potem lekcja pisania imienia KRZYŚ, potem kolorowanki, potem wycinanki, potem chwila na kawkę dla mamy - dostanie swój komputerek czy coś... a potem powinien być tatuś i zobaczymy :cool2:
 
reklama
Do góry