reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

jak ja chciałabym żeby mi sie udzeliło 'chcenie' od Was!!! ja to na ćwiczenia w ogóle sie nie nadaję... salceson ze mnie i chyba taka zostanę do końca moch dni:crazy:...

dzięki za porady^^... testy chyba i tak kupię, jeszcze nigdy nie miałam, choćby dlatego a i drogie nie są na allegro, kupowałyście tam?

ada
u nas tez spagetti jest na topie i w ogóle najlepiej na przemian z zupą pomidorową ze świderkami... moje dziecko ma bardzo wyrafinowany gust :-)
 
reklama
aha, o kurcze... :baffled:
wiesz co, na stronie napisane jest, że warto zacząć od 10Minutes..., bo ten P90X jest cięższy, więc szkoda byłoby się zniechęcić gdyby człowiek nie podołał :-)
napisane też jest, że jak człowiek skończy plan 10Minutes to od razu ma chęć do kontynuacji właśnie P90X :tak: hahaha zobaczymy :-D
 
paula super że Cię zmotywowałam:)))

valkyrie ja używam testów bo mam nieregularne cykle ale w tym akurat mnie w konia zrobiły więc trzeba też mieć rękę na pulsie i obserwować siebie, żeby nie przegapić...

malami ja ćwiczę jogę raz w tygodniu ale sama z filmikiem, powiem Ci że to jest bardzo trudne ale wydaje mi się, że na dłuższą metę jak się do tego poważnie podejdzie to są fajne efekty. Chodzi mi o ogólny wygląd ciała. Ja bardziej lubię ćwiczenia gdzie jest dużo ruchu i można się spocić ale raz w tygodniu taka joga też nie jest zła:tak: szczególnie że też się można zmęczyć:-)Jakbym miała się porządnie do tego zabrać i tylko na tym opierać mój trening to zapisałabym się na jogę od podstaw żeby nauczyć się dobrze wykonywać figury. Tam ważne jest utrzymywanie równowagi w dziwnych pozycjach co czasami jest bardzo trudne i wymaga cholernie dużo kondycji. Już teraz rozumiem dlaczego to jest takie popularne :tak::tak:


paula
te filmiki, które są dostępne w sieci to są tylko "pokazówki", ten trening p90x który teraz robię trzeba sobie za kasę ściągnąć z neta:-( niestety nie ma go na you tubie za darmo. a p90x to jest co najmniej godzina dziennie ćwiczeń więc trochę trzeba się zaangażować:tak:
 
Val U mnie jest to samo zupa pomidorowa z świderkami spaghetti i pałka z udka z kurczaka pierogi zje ale te pierwsze dwa najbardziej ulubione

Paula nie wiem czy nie wrócę do fitnesu poczytam jeszcze w domu

Jane ja mam super babkę od fitnesu i robi nam taki miksik i właśnie jest trochę tańca trochę ćwiczeń kondycyjnych i trochę jogi właśnie połączenie super
 
Ostatnia edycja:
malami i słusznie i naukowo- popieram kochana postawę godna pensji

losiczkoa choć dobrze płatne w swej prostocie?????? lecę na makaron- żartowałam- no chyba, że swoja flaszką- maslanki hi hi

walky ja sikam na testy- choć ostatnio się obijałam w temacie- zaraz Cię wpuszcze na enpra to sobie podglądniesz- u mnie był pozytyw u gina potwierdzony- ale efektów jak widać brak. co do ćwiczeń to ja tylko basen- ale też kulawo - bo przepłynę cztery długości i juz mi się nie chce

to się już narobiłam- zapomniałam Wam powiedzieć, że od pon mieszka u nas jeszcze siostra mam- zanim ja się zwlekę - to już wszystko zrobione- to już chyba mi całkiem pozostało leżeć i pachniec i tuczyć dupsko
maluchy śpią- chciałam zrobić pranko- a tam obie śmigają na wysokości lamperii i już kończą- poszłam wymoczyć tyłek - to się okazało, że ktoś - czyt jedna z nich-przestawił coś niechcący i woda zimna jak jasna cholera
przynajmniej obiad było mi dane odgrzać dla synusia, bo głodny jak wilk wrócił ze szkoły
 
Małami o kurczę jak Wy wszystkie z tych fliudków macie zajść i to w bliźniacze ciążę to muszę dorobić, bo chyba nie starczy :-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Dziewczyny mój m obrał sobie chyba za dzisiejszy cel dnia wyprowadzić mnie z równowagi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie dość,że się fatalnie czuję, to jescze muszę się z gamoniem użerać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jane podziwiam- my chcemy sobie teraz popróbować windsurfingu- już czuję jaki cyrk będzie- pod warunkiem, że w ogóle dotrzemy do klubu
 
Jane kurka ja ten program tez chciałabym sciągnąc ale nie wiem gdzie ;((( dużo to kosztuje????szkoda ze ta laska z linka nie ma swoich opisów na youtb :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry