reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam Was dziewczynki :)
Jako obecna i przyszla mamusia.Przyszla jeszcze nie do konca,ale chyba w koncu czlowiek dojrzal o mysli powiekszenia rodziny.Jestesmy szczesliwymi rodzicami 8-letniej Olusi, i dlugo rozmyslalam nad kolejnym dzieckiem, eh niestety musze to powiedziec, ale boje sie tego czego boi sie wiele kobiet - zwolnienia :baffled::baffled:wiem wiem moze to zle myslenie, moze nie powinnam sie tego bac, ale niestety zyjemy w kraju, gdzie dozwolone jest prawie wszystko :crazy:
 
reklama
A co do gubienia to ja mam tendencje do zapominania i zostawiania gdzie popadnie telefonu co doprowadza do szalu mojego Ł.Kiedys zostawilam go w autobusie na poleczce obok siedzenia. Poszlam na drugi koniec autobusu, i nagle po chyba 20 minutach jazdy dostalam olsnienia,ze czegos nie mam.
Ku mojemu zdziwieniu mimo wchodzacych i wychodzacych ludzisk telefon lezal tam gdzie go zostawilam:sorry: Starcza skleroza jak to mawia Ł.
 
witajcie

Losiczka - to prawda udzielam sie na kilku wątkach, ale czasami (głównie wieczorami) mam problem z BB, bo ładuje sie i ładuje i nie chce się załadować. Nie wiem czy to serwery sa przeładowane czy jak. Nie dość, że prawie muszę się bić o kompa, bo chłopaki na zmianę siedzą, to jeszcze nic swojego poczytać nie mogę.
 
Nuśka witaj :-)Rozgość sie wygodnie:-) Napisz coś więcej o sobie :-) Ile masz wiosen , Jak długo sie starasz??? Moja droga my wszystkie mamy jakieś tam dylematy. Ale jesteśmy tu w jednym celu :-) Prokreacji hi hi. Nie bój sie co ma być to będzie. Trzeba wierzyć ze wydarzą się dobre rzeczy nie złe tzn że bedziesz w ciąży i że Cię nie zwolnią :-)

Katrino ja tam nic nie mam do Ciebie :-) Tak sobie napisałam tylko :-) U mnie też tłum do kompa :-) nawet Szymonek gra tyle że w puzle i kolorowanki ( lubi rózowy he he :-D)

Piąteczko a my znowu na fajnej stronce he he ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny:)

Dopiero znalazłam chwilę na bb.
Byliśmy z mężem na zakupach i jak zwykle wróciliśmy z torbami :-D
Nie długo oddeleguję męża do pracy (nadgodziny)więc sobotę spędzam sama przy laptopie i tv :tak:
Za to jutro idziemy do kina :-)

A co u was?jak mija weekend?
 
Ostatnia edycja:
Tez byla dzis w pracy :/ niestety ale Nasza kierowniczka praktykuje prace w weekendy, mimo, iz pracuje w mozna by rzec "zwyklej przychodni"eh...ale niestety kiedy w gre wchodza pieniazki ludzie nie zawsze nie licza.
Cos o mnie - mam 26 lat, mieszkamy w Katowicach, rok temu kupilismy mieszkanko, teraz jestesmy na etapie skladania grosika do grosika i zagospodarowywania przestrzeni :) Mamy trzy koty - Deperada, Garfielda i Bungee. Corcia teraz idzi juz do drugiej klasy, matko jak to zlecialo :baffled: Po roku pracy doczekalam sie umowy na czas nieokreslony, przeczytalam milion piecset razy kodeks pracy odn, prawa pracy dla kobiet w ciazy i wiem oczywiscie, ze pracodawca nie ma prawa zwolic kobiety w ciazy, ani oczywiscie na urlopie macierzynskim.Ale jak wszystkie wiemy prawo swoja droga a rzeczywistosc swoja :no:
 
reklama
Sylwia oszczędzaj się jak możesz,współczuję bólu pleców.
Asiczka @ przyszła...pamiętam że jest nowy cykl i nowa nadzieja :)
Nunuśka czas leci jak szalony,fajnie że córeczka idzie do 2 klasy.Mój Alan od września także zaczyna drugą klasę:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry