reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej dziewczynki mam chwilke wiec siadam do kompa, moze cos nadrobie.........internet jako taki wiec moze cos posiedze
Dziekuje Wam bardzo za mile slowa i wsparcie.
 
Rozia
w sumie nic sie nie zmienilo bo nadal jest i jeszcze dlugo bedzie w spiaczce, caly czas ma otwarty brzuch bo w kazdej chwili moga wymienic gabke z antybiotykiem i zobaczyc czy sie tam dobrze oi czy jest jakis stan zapalny. Wczoraj mu przetoczyli krew bo jego byla zakazona i teraz trzeba czekac czy sie ta krew "przyjmie" czy znow trzeba bedzie przetoczyc. Nie pracujacymi jelitami narazie sie nie przejmuja bo twierdza ze teraz zwalczenie tego zakazenia. Bardzo sie poci ale to moze byc normalne po transfuzji krwi.

Agnieszka Witaj ;-)nie mielismy okazji sie poznac ....a ja na testowanie nawet nie licze
w poniedzialek ide oddac krew w sumie ide pierwszy raz



Dziewczyny nawet nie wiecie jakie wasze wsparcie jest pomocne:tak:


Malami kochana co to sie podzialo????:szok:
 
wczoraj wpadlam na chwilke i sie zorientowalam ze mamy nowa duszyczke;-), a ja oddaje krew bo ktos oddal dla mojego taty,
a Tata ma robione badania co dzien tak ze wyniki sa na biezaco
 
reklama
Do góry