reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katy :-):-):-) słonce dobrze że wpadłas na chwilke. Bedzie dobrze kochana . Zdrówka tacie życze. :-):-):-)

A więcej krwi nie trzeba??? Mogę oddać jakby co ze wskazaniem na Twojego tate :-)
 
reklama
Kasiu modlę sie za Twojego tate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chciałam bardzo ale to baaaaaaaaaaaaaardzo podziękować DZIAMI ................ dziś przy otwieraniu skrzynki czekała na mnie niespodzianka w postaci CUDNYCH BUCIKÓW DLA PAWEŁKA I ŚLICZNEJ KARTECZKI Z GRATULACJAMI !!!!!!!!!!!!!!!!! DZIAMA JESTES WSPANIAŁA........DZIĘKUJĘ CI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asiczka:-:)-:)-:)-:)-( przykro mi ...... ale wrzesień juz niebawem....hihi :-p ( ooooooo masz........ chcialam Ci fluidki przesłać na nowy cykl :szok::rofl2::-D:-):happy: ) podaj kiedy bedzie następna @


NO i witam nowe staraczki bo z tego wszystkiego ze tak wpadam i wypadam to nie zdąrzyłam sie przywitać i życzyć powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Viola super ze Antosiowi tak przypadła do gustu przytulanka.......czyli warto kupić jak coś ???????????????????
 
Katy no dobrze,że czuwają :-) Będzie dobrze !!! Musi być i już !!! :-):-):-)

JA myslałam kiedyś o oddawaniu krwi, ale niestety nie mogę :( A buuu... Ale jeśli trzeba, to zorganizuję kogoś kto odda dla Twojego taty :-)

A ja dziś słomiana wdowa jestem... M pojechał na koncert a ja tak siedzę i zamulam....
 
Katy - cieszę sie że sie odezwałaś ciągle mi się myśli o Was. Ech tak bardzo chciałoby się jakoś pomóc a tu tylko dobrym słowem wesprzeć można. Ściskam i wierzę że będzie dobrze:* Ja krew też mogę oddać jakby co wprawdzie mdleje przy pobieraniu ;/ ale będę dzielna w koncu muszę sie hartować przed porodem ;)
Ilonko - ciesze sie że przesyłka dotarła :* :*:*:*:**:*: z milionem buzioli dla Pawełka
sylwia- fajnie że wróciłaś net juz masz??? i gdzie pracujesz? bo chyba coś mi umknęło
Witam nową koleżankę serdecznie :)
Asia Wrzesień będzie Twój wedle tradycji heheh- ech a tak się obiecująco zapowiadało
Losiczko- pewnie kasa dokumenty itp w torebce jak znam życie :) Ja kretynka raz (też w tesco) jakieś dwadzieście min chodziłam z koszykiem który komuś popierniczyłam nieświadomie i zakapowałam jak szłam do kasy to i tak że wtedy a nie jak już zakupy wyłożyłam a co z tego że ani jednego z tych produktów nie chciałam kupić :) wróciłam na dział z ciuchami i odnalazłam swój koszyk więc tamten jakby nigdy nic porzuciłam bezpańsko i poszłam do kasy :)
Piąteczko- żyjesz tam jeszcze czy Cie chłopina zajechał :) :p
 
hej....sorry, że się ostatnio mało udzielam ale po urlopie w pracy mam urwanie głowy,
mam teraz kilka spraw na głowie i jakoś czas mi ucieka, że nawet nie mam czasu na bieżąco poczytać co u Was:-(
katy cały czas trzymam kciuki za tatę!!!!!!

asia :-:)-( szkoda, że jednak przyszła....

ilonka śliczny Twój Pawełek jest. Cały czas sobie podglądam jego zdjęcia na FB:tak:

ania w końcu urlop:tak::tak: wypocznij sobie

witam nowe przyszłe mamusie:tak:

nuuuśka takie dylematy i obawy będą zawsze i gdybyś patrzyła na to to nigdy nie jest doby moment na dziecko... dużo ludzi tak myśli a potem jest już późno albo za późno....
 
ufff juz jestem. przepraszam ze tak zniknelam ale zadzwonil moj mezulek i musialam z nim pogadac

Ilonka jak sie ciesze ze jestescie cali i zdrowi :tak:a Pawelek naprawde serce skrada:-)
Dziama ogromny buziak dla ciebie:tak: ......jestes kochana:tak:
Losioczka slonce zapytam lekarki :tak:ale z tego co mowila to maja w banku krwi tylko trzeba uzupelnic to co oddal ktos mojemu tacie......dziekuje z calego serducha:-)
Jane a co sie dzieje:sorry:???? Jak znajde chwilke to zadzwonie i pogadamy co???
Rozia dziekuje za chec pomocy :-).......a m ciebie nie chcial wziasc czy sama nie chcialas???
Sylwia ale twoj suwaczek zasuwa:szok::-)





Postaram sie nadrobic wieczorami co u was sie dzialo, mam nadzieje ze zrozumiecie ze nie mialam glowy do tego, chcociaz przyznam szczerze ze zastanawialam sie ciagle co u kazdej z Was:tak:
 
katy na takie koncerty mnie nie zabiera, bo się boi,że coś by mi się stało... A dwa,że ten koncert akurat jest dość drogi i na Słowacji,a kasy brak, więc też ze względów finansowych... A że ma urodziny niedługo, to nie robiłam problemów, tylko zastrzegłam,że ma trzeźwy wrócić, bo za każdym razem mi obiecuje,że nie będzie pił, a później wraca pijany... Także jeśli teraz też złamie słowo, to to będzie Jego ostatni koncert w życiu :-D:-D:-D A raczej przed ostatni, bo ostatni to ja mu urządzę :-D:-D:-D
 
Heh Rozia to tak juz jest z chlopami jak mowisz ze nie wolno to aby na przekor. A jak nic nie powiesz to i kulturka sie znajdzie i bez przygod sie wroci.:tak:
 
Ale w sumie bardziej chodzi o to,że on nie może pić i jak jest ze mną, to nawet jak ja się nie odzywam, to potrafi odmówić, ale jak wyjeżdża beze mnie, to kosmos... :-) A teraz w sumie bardziej mi chodzi o zasadę... Wjechałam mu na ambicję i wypomniałam mu,że zawsze mówi,że nie będzie pił, a później łamie słowo i podważa moje zaufanie :-) W sumie, to nigdy nie robiłam mu jakiś awantur jak wracał pijany, ale teraz mu zrobię :-D
 
reklama
Do góry