reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

viola to ma Antos teraz zajecie;-)Fajnie obserowac takie pierwsze zainteresowania maluszka:)))Juz teraz taki pewnie kontaktowy i coraz bardziej pocieszny sie robi:))

ok,ja zmykam do pracy:crazy:meeegaaa mi sie nie chce,ale jeszcze tylko 5 dni pracy i urlop...dam rade dam rade dam rade.....musze sobie to tlumaczyc hehehe.

MIŁEGO DNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski w ten słoneczny dzień :-D
ilonko - zakochałam się w twoim synku...:-)
rozia - wózek super, widziałam z tej firmy ostatnio model LARET , i powiem ci że robi wrażenie:tak:
asiczka - śliczna śpiąca królewna:-)


musze dzis nadrobić forum. bo przez 3 dni was czytałam ale nie miałam weny do pisania.
znalazłam na necie program z Wiśniewskim ,,jestem jaki jestem ,, 40 odcinków i zaginęłam , komedia jak nic..:-Dsie naoglądałam, aż mój M miał rozrywke..że mnie naszło na jakieś głupoty...:szok:

teraz ide ogarnąć chatke..bo coś zaniedbałam..:-D


:-Da jakby ktoś miał ochote na zakupy zapraszam..:happy:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
wróciłam . o meczu nam się przypomniało , więc biegusiem do domu. i skończyło się na zakupach dla mojego małża. po niedzieli chyba wyskoczę znowu, bo są takie ceny w sklepach jak na rynku normalnie

meczyk
 
2flaga.gif


edit
2flaga.gif


a tu miejsce na trzecią
2flaga.gif
gdrap61.gif
2flaga.gif
gdrap61.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny poraz pierwszy w życiu numer w sklepie zrobiłam :szok:.Poszliśmy cała bandą włącznie z mężem na zakupy do tesco. A że mamy kawałek a my wszedzie pieszo to małego do spacerówki i heja na zakupy. W sklepie wszystko pieknie ładnie zatrzymałam sie przy przyborach szkolnych. Mąż i Kuba mieli po koszyku w ręce ja wózek. A na wózku torebka :no::no::no:.Potem chłopaki polecieli do zabawek koszyki zostawili a ja cap koszyki w łapki wózek zostawiłam i poszłam szaleć po regałach . Przy kasie eureka :szok: gdzie torebka :szok: gdzie wózek :szok:.Właczyłam wrotki i lecę . Na szczescie wózek był i torebka też :-):-):-).
Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam normalnie chyba naprawde menopauza blisko he he:-D:-D:-D

Spadam amciu robić :-p
 
reklama
he he. przypomniało mi się

Marcin Daniec - Mistrzostwa swiata w Korei 1/2 - YouTube

Marcin Daniec - Mistrzostwa swiata w Korei 2/2 - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=lmzwREFv8dg&feature=related

losiczko ha ha. ja kiedyś poszłam z wózkiem- jak najstarsza jeszcze w głębokim była do takiego marketu hypernowa czy jakoś tak to się nazywało- później chyba carrefur to przejął. że zakupów sporo i wózek , to pampersy wrzuciłam pod wózek , żeby nie nosić. Taki miałam łeb zakręcony, że dopiero w domu się zorientowałam , że wyniosłam z marketu pieluchy za free
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry