reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
dziewczyny no szok!!!! myślałam o najgorszym, po za tym u nas na osiedlu była sytuacja że dziecko z domu 4letnie wyszło i już tak 25lat go nie ma, więc tym bardziej miałam to przed oczami...

Asiczka ma 6lat, oj trzeba mieć, bo to istoty nic nie myślące. Teraz wiem dlaczego dostałam od mamy jak wywinęłam jej kiedyś taki numer....:no:

Piąteczko no należy się, ale mówiła że kazała jej powiedzieć że z nią idzie:wściekła/y:
 
Roza to faktycznie mialas niezle nerwy...Ale dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo:tak::-)

Dziewczyny ja tez przełączyłam na TLC:-):-):-):-)Jakie maleństwa...podziwiac te mamy ze takie dzielne przy tych wczesniaczkach...ja sobie tego nie wyobrazam-umarłabym chyba ze strachu..
 
a ja nic nie oglądam, w robocie siedzę:-p
ale soboie pooglądam potem, zwłaszcza że dziś w domu nadal netu brak:angry:

Roza to mała wywinęła numer, no ale sąsiadka też zawaliła
dobrze że na strachu się skończyło
Karolina hihihi fajnie się czyta o kolejnych przygotowaniach dla maleńtasa :)
 
O Wariatki no ile naskrobały hehe,co wy tam tak ogladacie :-D:-D:-D:-D:-D lece załączyc to TLC też lubię ;)))

wrociłam do domku rower odstawiony a teraz głowa rozbolała to chyba strach przed wizytą grrrr

Rozia miłego odpoczynku u mamusi ;)))
 
reklama
Do góry