reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam się ...prawie z rana:-D

wynik bety- 14354.0 IU/l ciąża jak ta lala:-D gadam do tej mojej kijanki że ma siedzieć grzecznie w brzuchu, rosnąć i pokazać się jutro ładnie Pani Doktor..trzymajcie kciuki za wizytę i za to żebym ni osiwiała czekając w kolejce :)

Smska od Ilony dostałam...cudnie obudzić się i takie wieści przczytać :D
Jeszcze raz Ilona wielkie Gratki!!!!! Witamy pięknego Pawełka z bujną czuprynką na świecie :D Cudniasty jest :D :D :D
I piękną datę sobie wybrał :) Kochany brzdąc :) Dla Was STO LAT
I Roszpunko, Joanno STO LAT, małych i dużych radości każdego dnia, zdrówka, miłości, spełnienia marzeń dużych i małych :D


Jane super, jeszcze pourlopujesz pięknie ;)
fajowa pamiątka na chrzest, a teściowa-tak jak piszesz, może cosik praktycznego dla malucha ;)
Rozia no fajne cuda ta Karolina robi :)
Katrina suchy ląd...dobry ląd :p
Katy Jestem z Tobą myślami, trzymam za rękę i mam nadzieję na dobre wieści..
Małami ulalala z Tobą nie ma żartów ty nasza czarownico:-D
Viola superaśny komplecik dla synka ;)
Dziama tulę i trzymam kciuki za wyjaśnienie i polepszenie spraw
Pamela :) dzięki, boboseksy zaraz się zaczną ;) trzymam kciuki za kruszynkę z boboseksów ;)
Justyna Nataniel w av do wycałowania :)
Kasia tak już z nami jest, zawsze znajdziemy powód do zmartwień, ale wiem że wszystko ok z maluchami, niebawem poczujesz wyraźne ruchy i jeszcze będziesz na nie narzekać hihi
pogłaszcz brzuszek ;)
Karolina ujć...to nieładnie cię załatwili, ale dobrze, odpłacisz im

Pozdrawiam całą resztę ;)
 
reklama
truskafka super wieści gratki wielkie

karola koszulki t się zakładało dzieciom właśnie tym, które sa już pełnoletnie- teraz się zakłada bodziaka- i już

losiczko no pogubiłam się strasznie
 
Witam sie i ja -juz po pracy,przejrzalam tak szybciutko to co pisalyscie ale duzo nie pamietam hiihi...Zdjecie małego Pawełka powalilo mnie z nog-jest przesliczny no i ta mega fryzurka:))Superowy slodziak:)))))))))))

Sto lat Roszpunko i Joanno:)))))))))))))))))))))))))))

Ciekawa jestem jak nasza Katy sie trzyma...miejmy nadzieje ze tato wydobrzeje:tak::tak::tak:

U mnie oczywiscie @ robi mnie w konia..dwa dni mnie brzuch pobolal i nagle cisza..dzisiaj troche zaczelam czuc cycuchy...mam nadzieje ze przylezie wrednota przed wyjazdem a nie na sam wyjazd bo sie pociacham chyba...

Kurczeeee,no i nasi przegrali z Bułgarami:((((((((:)angry::angry::angry::angry:ach.....jakos tak narazie marnie ci nasi olimpijczycy...
 
losiczko chyba zrobiłam

karola ale się babsko stare wkurzy jak dostaniesz od rodziców taki ładne rzeczy- i ciekawe jak synuś ja wytłumaczy wtedy z tych szmat hi hi
 
Szkoda szkoda:no:

Truskaffka no super przyrost, kciuki za wizytę:-D

Asiczka oby nie przylazła

Dziewczyny ale Maja nas zdenerwowała, poszła sobie na spacer z sąsiadką nic nam o tym nie mówiąc, całe osiedle zjeździliśmy z mężem, myślałam że zejdę na zawał, aż ryczałam z nerwów:wściekła/y:
Po raz pierwszy mąż który jest bezkrytyczny do swojej córy, powiedział że wpiernicz jej się należy...
 
Piateczko :-):-):-) jest dobrze .Tylko spróbuj jeszcze raz linka ustawić :-)

Oglądam na tlc o małych bobasach.Potem porodówka a po ciąża z zaskoczenia :-) A co tam dobiję sie :-)
 
Roza a to sie pewnie strachu najadłas......A ile lat ma wasza Maja? Nasza Julka kiedys biegala po ogrodzie u tesciow ,my siedzielismy za domem na tarasie i tez nam nagle wsiakla...Boze pamietam jak sie cala trzeslam bo chodzilismy,wolalismy,ja to sie darlam a nie wolalam,a okazalo sie ze mala weszla do domu i zasnela,ale to doslownie bylll moment ..tescie maja ogrodzony dom ze wiedzielismy ze sama nie mogla nigdzie wyjsc poza teren domu wiec ja juz maialm czarna wizje ze pewnie ktos ja przez plot capnal i porwal...Jednak dzieci to trzeba miec nooon stop na oku...
 
reklama
Do góry