reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
witam i ja dzisiaj!

troszkę musiałam dzisiaj zakupy porobić ale już wróciłam i jestem z wami. kupiliśmy farby więc jutro malowanie pokoju Olka. tapety nadal nie wybrałam. co chwile zmienia się koncepcja czy kwadraciki czy łapki. mam nadzieję że przez weekend podejmę decyzje i po niedzieli zamówię.

losiczka
biegnij do dentysty bo na taki szczękościsk na ogól antybiotyk zalecają.

dziama zdjęcia domku obiecuję że wkleje już niedługo. ale najpierw może troszkę niech się ogarniemy bo na razie bałagan straszny

marysia &&&&&&&&&&&& za wizytę i czekamy na wieści

ilonka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

kasiaes
ty już pomału poczujesz ruchy. tylko dobrze słuchaj a maluchy dadzą ci znać

roszpunka u mnie to norma że o 5 pobudka i godzinne zabawianie się w moim brzuszku. wczoraj tylko mnie oszczędził Oluś

dzisiaj troszkę więcej się ruszał. więc troszkę się uspokoiłam. biegnę wstawiać obiad i wracam
 
Justynko synek miodzio :-):-):-). Ja tez chcem takiego :-) A jak ty sie czujesz???

Agnes wiem ze na to jest antybiotyk ale jak da rade to sie pomęcze bo mam nadzieje na fasole wiec nie chce jej truc jakby co ;-)
 
losiczka a kiedy masz wizytę u dentysty? nie chce straszyć ale na ogół bez antybiotyku się nie obejdzie. ale trzymam &&&&&&&&&& aby u ciebie samo przeszło. no i fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla ciebie
 
czesc dziewczyny:-) Ale mnie tu dawno u was nie było,jakoś tak podczytuje ale ostatnio nie mialam weny zeby pisac..:no:Ile tu juz nam sie dzieciatek pojawilo-wszystkim mamusiom gratuluje:)no i wszystkim fasolkowym mamom rowniez:)Ja jakos po mojej ostatniej @ zalapalam taka mega doline ze nawet serduszkowac mi sie nie chcialo,do tego maz zalapal fuche kilka godzin w nocy-rozwozi gazety do marketow-no i juz wogole sie cos mijamy..a pozatym 9go sierpnia lece juz do Polski po moje szkraby i chyba tym teraz na maksa juz zyje.pokoje prawie skonczone,w sobote chyba po lozka pojedziemy o ile moj m na nogach ustoi po tylu godzinach pracy...wykonczy mi sie chlopak..ale uparl sie ze kupic musi rodzinne auto i ta kase sobie wlasnie chce odkladac.ach...ja tak wczoraj was poczytalam i dzisiaj tez troche..kurcze chcialabym juz tak tu wrocic na stale znowu bo mi was brakuje,nie ma sie komu nawet wygadac...
 
Agnes wczoraj bylam na kontroli i bylo wszystko ok. Wlozyla mi jeszcze lekarstwo. Po nocy mi sie tak zrobilo. Ale 8 lat temu tez tak mialam i obeszlo sie bez antybiotyku ale bardzo dziekuje za rade:-)

Asiczka :-):-):-) Kochana niektore z nas jak czekaja tak konca nie widac tych staranek :-):-):-)
 
reklama
łosiczka -No ja wiem ...tylko to czekanie dobija i do tego ostatnio te @ moje tak mi daja w kosc ze tym razem duzo nie brakowalo aby moj maz pogotowie wezwal...nie moglam sie ruszyc,nic mi nie pomagalo,skurcz na skurczu,krwawienie nagle ustalo tak jakby sie wszystko zablokowalo,bylam mokrusienka od gory do dolu,synka rodzilam prawie 20 godzin ale takiego bolu jak przy tej ostatniej @to ja nie pamietam...juz sie zapisalam do gina i jak bede w polsce to ide sie zbadac chociaz bylam w styczniu i niby wszystko ok-ponoc czasem tak bywa,no ale teraz to sie wystraszylam nie na zarty..
 
Do góry