reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziama właśnie, że jeszcze się nie umówiłam z nowym lekarzem, bo cały czas się sekretarka włącza, może urlop ma? Dzisiaj przejedziemy się z M zobaczyć do gabinetu, może nie była dobrym lekarzem i ktoś ją zamordował i tam leży:-p Aż myślałam, że może jednak:rofl2:
Ilonka ja 5 lat spałam z Kacem w pokoju, bo ja mam bardzo lekki sen, a mój M dość mocno chrapie, teraz ze względu na to, że mamy ogromną sypialnię łóżko 2m na 2m, to śpimy razem, ale ja chyba wścieklizny się nabawię!!! Sama z siebie mam problem ze spaniem, a jeszcze mój M wbija gwóźdź do trumny:crazy:
Piąteczko, ależ ten Twój M pracuś jest, musisz mu bardziej wytłumaczyć, że napalona samica pręży się pod jaskinią!!!! (może jakaś sexi bielizna i pejczyk:rofl2:)
 
reklama
Witajcie - ILONKO - witaj w klubie ja tez nie mialam jak sie ulozyc zeby zasnac w wygodnej pozycji - malenka tak niemilosiernie wchodzi w kazdy mm mojego ciala ze trudno o dogodna pozycje. Odezwe sie poznym wieczorkiem po wizycie buziaczki
 
jestem i ja jak zwykle przelotem,mam chwilkę pauzy... zacznę od nowej mamusiZobacz załącznik 483975 Truskaffka serdeczne gratulacje Kochana!!!!!!!! agnes pokoik przesliczny:tak:.Sylwia dobrze ze sie odezwalas bo długo cię nie było i ciesze sie ze maluszek zdrowo rosnie! butterfly21 to działaj !!!!! Roza trzymam kciuki za dobre wyniki;-)KatyB Słonce trzymaj sie,wierze ze stan Taty szybko sie poprawi:tak::tak::tak:.a sukienka śliczna,i Ty równiezZobacz załącznik 483976!!Marysia to kciuki za wizytę! no i pauzie,a jeszcze nie wszystko doczytałam:crazy:... miłego dnia Kochane,buziaki!!
 
Ostatnia edycja:
Witam troche mnie ni bylo , ale zabrałam się za pranie , prasowanie itd . nadrobiłam , Ale odpisuje na szybko bo musze wyjść do sklepu po ziemniaki brr . I obiad gotować , bo z roboty mam o 15 mój troszkę później a obiadu nie ma ; )) Temat Seksu się nawinął ; ) heh , ja z moim ogólnie jakoś ograniczyłam , choć wyszło to samo z siebie ..
Agnes ten pokój świetny . Kolory ładniutko wyglądają .
Katy Duzo zdrowia dla Taty !!! Dobrze wyglądasz , Ania dobrze mówi Troszkę słoneczka i będzie cudownie

MIŁEGO DNIA
 
Dziendoberek:-)

Tym razem popludniowo:-)

Dziewczynki a ja po tym wyrwaniu zeba szczekoscisku dostalam :-:)-:)-( Pape moge otworzyc gora 3 cm :shocked2:Z tego powodu dzieciaki zadowlone pewnie bo mama nie bedzie krzyczec:-) a maz to chyba nie bo o lodziku to moze pomarzyc :-D:-D:-D.

Smieje sie ale to naprawde nie jest zabawne. Jak mi jutro nie przejdzie to do lekarza.

Z jednego jestem zadowolona. My nasze mieszkanie ogrzewamy jednym piecem akumulacyjnym. Dzisiaj wlasciciel przywiozl dwa mniejsze a tamten zabierze do mniejszej kawlerki. Ciesze sie bardzo bo w kazdym pokoju bedzie piecyk wiec tempka bedzie rowna w mieszkaniu. Bo do teraz mielismy u dzieciakow w pokoju i dopiero okolo godz 13 tempka sie rownala.

TRUSKAWECZKO ALE SUPER !!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!! NO TO TRZYMAM KCIUKI ZA MALUTKA TRUSKAWECZKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



MILEGO POPOLUDNIA
:-):-):-)
 
Cześć dziewczynki, ja jak zwykle wpadam i wypadam...

Violu, odrobinę spóźnione najszczersze życzenia urodzinowe i rocznicowe!!! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, Antoś niech nadal będzie takim aniołkiem, a zbuntowana nastolatka trochę spuści z tonu ;-);-);-)!

Ilonko, Tobie z okazji dzisiejszej rocznicy życzę aby kolejne lata małżeństwa były co najmniej tak dobre jak dotychczasowe, a w waszym związku nigdy nie zagościła nuda i rutyna!

Truskafffka!!!!!!!!!!! WOW!!!!!!!!! Ja wiedziałam, ja czułam, że tak będzie!!!!!!!! Prezent urodzinowy, jak u mnie!!!!!!!!!!!!!! MEEEEEGA GRATULACJE!!!!!!!!

Aniu, bardzo się cieszę, że u was lepiej i sobie troszkę rzeczy wyjaśniliście :-)!

Axa, to wygadany ten Twój synuś, nie ma co... :-D:-D:-D

Sylwia, fajnie, że się odezwałaś. Gratuluję udanej wizyty!

Agnes, mi też bardziej podoba się ta tapeta w kwadraciki. Oluś będzie miał śliczny pokoik!

Katy, mam nadzieję, że stan taty szybko się poprawi i niedługo lekarze będą mogli go operować. Ja też uważam, że do tej sukienki musisz być po prostu bardziej opalona i będzie git :tak::tak::tak:!!! Ehhh... Zabiłabym za Twoje nogi!

Dziama, przepiękna kartka (nie wiem, może już to pisałam), jesteś naprawdę utalentowana!

Roszpunko, tylko bez mycia okien, jeśli chcesz jeszcze pochodzić :happy:!

Marysiu, czekamy na wieści po wizycie!

Rózia, wow, a ty już dziś zaczynasz 15 tydzień :-)!!!

Pamela, a może teraz Ty przejmiesz pałeczkę od Truskafffki ;-)???!!! A Losiczka będzie następna :-D!

Milenaaaaa, widzę, że następna zapracowana. Oszczędzaj się troszkę :tak:!

Piąteczko, widzę, że machina zmian powoli rusza! Mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolona z tej zmiany.



Pytałyście o ruchy: ja jeszcze ich nie czuję. Niby w ciąży bliźniaczej czuje się wcześniej, ale czytałam, że z tym jest różnie i można poczuć w tym samym czasie, co w pojedynczej. Większość dziewczyn się wypowiadała, że koło 18-19 tygodnia czuły. A poza tym to moja pierwsza ciąża, a wtedy też chyba ruchy czuje się później. Niby od czasu do czasu pojawia się jakieś bulgotanie, smyranie, czy delikatne kłucie, ale ciężko mi powiedzieć, czy to już to, bo czasem przez te nerwy mój żołądek szaleje, więc różnie może być.
 
Ostatnia edycja:
ojjjj losiczka TY to masz dopiero los...oby jednak obylo sie bez lekarza juz i samo przeszło !!!!!!!!!!!!!!!!! tulę .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozia no to teraz mozesz sie juz cieszysz spokojną ciążą,...... jak nie tulasz "przyjaciółki" :tak:
Piąteczka dziękujemy .........i wzajemnie proszę pozdrowić Karolę :-)
Kasiu skarbie bardzo Ci dziękuję :* co do ruchów to juz lada chwila i bedziesz czuć....... bo TY taka chudzinka ...... takze juz sie wsłu**** ;-) :-) kurcze ciekawa jestem jak to jest jak takie dwa smerfy szaleją w brzuszku..........:laugh2::sorry:

NO truskaffka BEREK .........ciekawe kto nastepny .....losiczka , pamela ???????????????:-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Marysia czekamy na wieczorne info ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
axarai
noooo to Wy sie mozecie ganiać na tym łożu teraz ..................:laugh2::-D:-p
 
reklama
Kasia ano zaczynam, ale chciałabym troszkę dalej być, żeby już brzuszek był i żeby czuć Maleństwo :-)

Ilonko Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-):-):-) Oby ten kolejny rok razem był jeszcze piękniejszy niż ten, który minął :-):-):-)
No dużo łatwiej mi jest rzeczywiście jak nie wymiotuję :-D:-D:-D
losiczko współczuję :-:)-:)-( Ja takiego szczękościsku dostałam, ale przed wyrwaniem, a nie po ... Może rzeczywiście wybierz się do tego dentysty :-)
 
Do góry