reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Wiem Ilona, że zdążę się na niego napatrzeć, ale i tak chciałabym iść. Dzwoniłam zapytać ile to kosztuje,to w jednym miejscu powiedzieli że 250 zł:szok: a w drugim 130-140zł. No a kasy mi nie przybywa:-( Swoją drogą może jakbym nie mieszkała na zadupiu, to taki komplet badań byłby na każdej wizycie, tak jak u karoliny.

Mam dziś jakiegoś dołka :-:)-:)-(, więc ulatniam się.
 
reklama
Hej dziewczynki:)Ja tak niesmialo was podczytuje bo daaawno mnie tu nie bylo ale zatesknilam...mialam ostatnio trudny czas i tak srednio mialam ochote na dalsze staranka..jakos tak sie zniechecilam po tylu cyklach nieudanych..ale odpoczelam..nabralam nowych sil na urlopiku no i jestem:)Kurcze ale widze ze wiekszosc juz zafasolkowala-serdecznie wszystkim gratuluje!!!!Mam nadz ze i na nas-te ktorym nadal sie nie udalo tez przyjdzie czas:)Pewnie juz was nie nadrobie calkiem ale jak pozwolicie to zostane z wami teraz na dluzej..enpr nadal prowadze choc bez mierzenia tempki-zaczne znowu mierzyc od nowego cyklu-wiec na wykresikach was podgladam:)a czas leci niesamowicie,ilonka dopiero nam oglosila ze sa dwie kreseczki a juz zbliza sie do konca,:))dzzisiaj mam wolne wiec ile moge to was poczytam:):tak:
 
Rospzunka u mnie jak dzwoniłam do 1 lekarza to powiedział mi 200zł 3D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: szkoda ze tak drogo !!!!!!!!!!!! A jak chodziłam z Jasiem prywatnie to dawałam 80zł za wizytę i miałam pare razy w tym 3D robione i to u tego samego lekarza co mi teraz powiedział to 200zł !!!!!!
A co to za dolinka ????????????????????? Moze pogoda tez tak działa !!!!!!!!!!!!!!!!!! Może uda Ci sie jeszcze isć na to 3d, masz czas jeszcze jak coś :-) nie smutaj !!!!!!!!!!!!!
 
Karolina, porób zdjęcia i pochwal się ciuszkami:-)
Obejrzyj sobie inne rzeczy od tego sprzedawcy, bo ma bardzo atrakcyjne ceny. Ja spore zakupy wtedy zrobiłam u niego. Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Macie rację, wszystko zależy od lekarza.

Ilona, to chyba rzeczywiście wina kolejnego dnia, w którym budzi mnie deszcz bijący w parapet:-(

M powiedział, że chciałby mieć taką pamiątkę z ciąży, więc może się jeszcze skuszę na to badanie.
 
Ostatnia edycja:
witam prawie popoludniowo wczoraj juz nie mialam sil zajzec do was troche wzielam sie za reszte porzadkow , reszte kartonow pochowalam do szopki eby na nie patrec potem busialam wybrac sie na prymusowy spacer na poczte wiec druga czesc dzielnicy widzilam potem po dziecko objad a zaciagnos dzieci do domu graniczy z cudem wiec przed domem siedzilam 2 h a wieczorem padlam poszalam spac o 22 bylam wykonczona.
maly w brzuchu dawal czadu wieczorem nie fajne uczucie gdy sie kreci na samym dole .Dzis tez mam troche do roboty ale mi sie kompetnie nie chce z checia caly dzien bym przelezala i przespala pogoda ze usypajaca

ilonko widze ze masz przejscia z tym wozkiem mam nadzieje ze dzis przyjdzie i bedziesz zadowolona
asiczka31witamy spowrotem wazne jest pozytywne nastawienie
karol-in-a wydaje mi sie ze umnie w sosnowcu wizyty u lekarzy sa tansze jak czytam was ile kosztuje wizyta i usg to o matko faktycznie troche sporo pamietam jak 2 lata temy na urlopie w polsce placila za usg 4d 100zl to teraz tez by mnie cena z botow wybila w uk jak bym chciala isc prywatnie na usg to musze zaplacic 50funow najtajniej bo przewaznie trzeba dac nawet fo 100futow tragedia.
Ide troche poleniuchowac zrobie jednak objad i pranie i starczy
 
Kurcze jakie te usg sa drogie ehh myslalam ze w granicach 70 zl ale leklarz mi odpisal 100 zl kosztuje ciekawe czy maz sie zgodzi ale to usg to jest mus niestety ;/
 
witajcie dziewczynki!

dzisiaj u nas pada, wieje, zimno więc tylko leniuchowanie pod kocykiem zostaje. dopadło mnie jakieś totalne zmęczenie i nie mam na nic ochoty.

karolcia cieszę się że Jagoda rośnie. no i widze szał zakupowy. a jak twoje samopoczucie?

roszpunka ja już pisałam ze ten wózek bardzo mi się podoba. ja łóżeczka też nie mam i muszę się teraz za nim rozglądać. przeglądne ogłoszenia może coś używanego znajdę
ubranek dla malucha mam sporo teraz muszę się za kosmetykami i innymi potrzebnymi przyborami porozglądać. dzięki za linka do tego sprzedawcy

sylwia jeśli cię to uspokoi to poszukaj lekarza innego.

ilonko ciekawa jestem jak twój wózio. daj znać jak przyjdzie

przepraszam że więcej nie odpisuję ale jakaś wypompowana jestem i nie mam weny. wpadne po obiadku to może wtedy wiecej popisze.
 
roza mama zrobiła nam koktajl z kiwi i truskawek zalany mlekiem - prawdziwym- nie tym ze sklepu- i jakieś dziwne substancje z apteki, o których nie mam bliższego pojecia

sylwia no czasem trudniej ogarnąc jedno niz moje stado

katy biore sie za siebie i to ostro. badanka itp. a ja robię gołąbki czasem tak- mielone jak na gołąbki tylko jajo więcej- gotuję wodę i wrzucam pulpeciki- jak sie ugotuja to je wyławiam i w tej wodzie gotuję kapustę, a póżniej wrzucam pulpety i gotowe ha ha- bez roboty

karolcia szalejesz , ale ja też to lubię. jak się dobrze poszuka to można niezłe okazje znaleźć. ja np kupiłam bedąc jeszcze w ciaży za grosze, rzeczy na dwa latka bo ktoś sklep likwidował

truskawka no moja ekipa jest naprawdę niezła- dają popalić. a potwory są super. chyba się skuszę....

kasia es no niestety takie życie w dobie internetu, wrzucę tę historię na grupę

roszpunka m ma rację. jesli tylko mozecie sobie na to pozwolic to koniecznie. ja mam starsze na zdjęciach a małe na płytach- jest pamiatka jak nie wiem co

pewnie połowę zapomniałam .......ale starałam się bardzo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
karolina, nad czym się zastanawiasz z tych rzeczy wyprawkowych? Chętnie ci pomogę:tak: Bardzo ładne rzeczy są w pepco, trochę tańsze niż wysłałaś. Jak masz dostęp to przejdź się tam, na pewno coś wybierzesz.

agnes, na pewno znajdziesz łóżeczko. Popatrz sobie na tablicy.pl, tam jest mnóstwo rzeczy dla dzieci. A ostatecznie w ikei są najtańsze łóżeczka za 80 zł!

Ja uciekam bo muszę się pouczyć trochę, iść zarabiać pieniądze, a później koleżanka ma przyjść.
 
reklama
zeżarło mi posta
aaaa.gif



karolinko kochana- plan zajefajny
ciezarowka.gif
najlepiej niech parakulosem zasuwa!!!!!!!!!!!
bierznia.gif


mama wie co zrobić. pewien znany aktor filmowy i teatralny sprzed 30 lat lubił sobie poszaleć, a mieszkał blisko apteki. zawsze jak zabalował to przychodził po ratunek hi hi
 
Do góry