reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Madziulek gratulacje! :-) Witamy Stasia po tej stronie mocy :*

Rozia a ja się zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz :blink:
Kurcze, jak to nocki? Dobrze pamiętam, że pracujesz w jednej z sieciówek? A dobra, doczytałam ;-)
Buziaczki dla ząbkującej Bianki :*

Bashi a jak tam u Ciebie? :blink:
 
reklama
Jestem i ja...

Stasiek sama slodycz:-) Do wycalowania:-)

Paula nie dość, ze praca to ladowarka od małego kompa siadła, a nie mogę się doprosic mojego m o kupno nowej, więc sama zaraz zamowie. A z telefonu kijowo się pisze... a jak Ci w pracy?
 
To prawda Madziu nawet nie wiem kiedy to zlecialo juz 25tydzien sie zaczyna!!! Nadal pracuje ale ciezko sie robi stojac 12h dziennie. Mysle ze pojde na urlop w 32tyg moze...zobaczymy choc najchetniej juz bym sobie w domku posiedziala ;) wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla malego lobuza mam, tylko male odswiezenie mieszkania przed narodzinami I juz nic tylko czekac na mojego panicza malego...juz sie doczekac nie moge... Dzidzia szaleje niesamowicie w brzuchu. Kopie, wierci sie it'd okolo 2-3nocy w tygodniu mam nieprzespane Bo tak wariuje :O wyobrazcie sobie ze raz nie dal mi zasnac to puscilam na YouTube kolysanki dla dzieci I przylozylam do brzucha :D zadzialalo ;))) tatusia swojego slucha z uwaga I zainteresowaniem...niesamowite uczucie ;)
 
Madziulek piękny jest! :-)

Rozia takie buty :tak: a to niedobry mężuś, ale spoko mój Puzel też ma taki zapłon do wszystkiego, że masakra :baffled: Doprosić się nie można...
W pracy niby OK, ale nie podoba mi się to, że musimy wchodzić w tyłek ludziom aby kupowali :no: Ja nienawidzę jak mnie tak ktoś „atakuje”, więc i ja nie lubię tego robić... Poza tym dowiedziałam się, że mają dość duży przesiew, bo szukają IDEALNEGO sprzedawcy :huh::oo2:

Bashi
faktycznie strasznie szybko leci Ci ciąża :blink: Macie już coś kupione dla pierworodnego? ;-)
 
Hejka

Madziulek - Gratulacje! !! Przesliczne sa takie maluszki.

Bashi - dopiero co nam sie pochwalilas ze bedziesz mama, a tu juz polowa za Toba. Jak Ty to zrobilas? Tobie czas w ciazy szybciej leci czy jak????

Paula - powodzenia w pracy!!!

Wszystkie Was pozdrawiam!!!
 
MADZIULEK - GRATULACJE !!!!!!!!!!!! SLICZNY STASINEK :-)

Dziewczynki z okazji zblizajacych sie wielkimi krokami swiat zycze Wam wszystkim zdrowych, pogodnych, spokojnych i radosnych swiat.

images
 
reklama
Do góry