reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hello :-)
Mnie tutaj mało, bo padam na pysk po pracy... Jak wracam po 21:00 to już nie chce mi się wchodzi na kompa, jedynie co FB czasami obskoczę ;-)


Katrina jeeeejjjj jak Kubuś świetnie wygląda! :cool2:
O to super, czyli wróżka zębuszka odchodzi w kąt:-p

LiLuu jaki teraz jest plan odnośnie wyników P? :confused:
Ściskam mocno Kochana :*

Truskafffka
świetna wiadomość! :tak: To za niedługo rodzinka Wam się powiększy- elegancko. Dzieciaki będą miały kuzyneczkę, bądź kuzyna :blink: Oj będą wariacje! :-)
Mam nadzieję, że pochwalisz się efektem remontu? ;-)

Bashi no nareszcie jesteś! Zaglądaj do nas jak najczęściej :tak:
Syneczek prześliczny :*

Marysiu w pracy fajnie, trochę nogi bolą, bo 12h praktycznie cały czas na chodzie lub na stojąco, ale daję radę :tak:
Zaczynam się trochę zastanawiać jak to będzie, bo dziewczyny które pracują 4 i 6 miesięcy nadal nie ogarnęły sytemu... Jest bardzo dużo biurokracji, nie spodziewałam się aż takiego szału :dry:
Dowiedziałam się też, że w sierpniu wraca kobieta z macierzyńskiego (swoją drogą miała 45 lat jak urodziła :blink: ) i będzie nas za dużo na salonie... Niby mówili, że praca na stałe, ale sama już nie wiem... No nic, zobaczymy- co ma być to będzie :tak:
O jej, oby szybko Wam wszystkie dolegliwości odpuściły!



Miłego Dzionka dla wszystkich :*
 
reklama
Witam :)
Dlugo mnie nie było, ale nie bić, mam wytłumaczenie :p
7.04 o 15.40 na świat przyszedł Staś, 2800g i 54cm mojego Szczęścia :)
Po skrócie, odeszły mi wody, o 11 byłam na porodówce, a o 15.40 było już po, miałam mieć cc, ale jednak urodziłam normalnie :)
Mały, z racji, że wcześniak to Go dogrzewali, w środe dostał żółtaczki i dopiero dzisiaj wyszedł do domku..
Właśnie śpi i całuje wszystkie Cioteczki :*
 
Witam i ją:-)


Madziulek gratuluję! !!' A na kiedy mialas termin? Bo z telefonu pisze i jeśli masz suwaczek, to i tak nie widzę...

U nas ostatnio sajgon, bo wróciłam do pracy i miałam same popoludniowki,a dodatkowo młodej trójki idą i nie wychodzą tak kolorowo jak do tej pory pozostałe, tylko te jej dołączają :-( Dziś mam nocke, także zamykam :-)

Miłego dnia :-*
 
oo rajuśku mamy kolejny Cud na świecie :D
MAdziulek ogromne Gratki, niech wam synek rośnie zdrowo :-)

Rozia niestety trójki dają popalić maluchom, także niech Biance szybko wychodzą..
u nas w paszczy coraz więcej czwórek, a trójki w następnej kolejności, strach się bać..no ale co? trzeba przetrwać ;)
camilia jest, calgel jest.. damy radę
Ty masz trzy zmiany w pracy?
 
reklama
Do góry