reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
podpisuję listę

Marysiu powodzenia w pracy :)

a w ogóle doczytałam o przegranej walce z cholernym rakiem Kasiulki.. i źle mi.. :(
taka tragedia, dla Niej i całej rodziny :(
[*]
 
Truskafffka brak słów, żeby cokolwiek napisać o takiej tragedii... :-(
Mam nadzieję, że nie czuje już bólu...
[*]
 
Melduje że żyję , nie mam nic na swoje usprawiedliwienie........też czytałam o Kasi straszne to, współczuję jej rodzinie (*)&nbsp;<br><br><br><br><br><br><br>ps próbuję odzyskać dostęp do Ovufriend bo zapomniałam :sorry:
 
Hello ;-)
Witam w ostatni dzień zimy- baaaardzo piękny dzień :tak: U mnie słońce, lekki wiaterek i + 17'C :cool2:


Katy sklerozo Ty nasza :* ;-) Szybko kombinuj i wbijaj :-)

Katrina straszna sytuacja... :-(


Ciekawe co tam u Lori, Bashi i reszty, która się kompletnie nie odzywa... :confused:

Buziaczki i Miłego Dnia :*
 
podpisuję listę ;)

pogoda u nas też cudna, super odmiana po ostatnich deszczowych dniach...

a pogrzeb Kasi trwa właśnie.. ostatnie pożegnanie
[*]
 
Witam Dziewczynki:)...tragedia straszna:'(...a my sie dowiedzielismy dzisiaj,ze dostaniemy wieksze mieszkanie;)...Staralismy sie i szukalismy juz ponad rok...Buzisczki dla Was:*W koncu 85m,zamiast 58;)...i Kianek bedzie mial swoj pokoik w koncu;)...Ach jak sie ciesze:):*
 
reklama
A ja wpadam sie przywitac i zobaczyć mój piękny ukochany i tak wyczekiwany suwaczek :-p:-p:-p a tragedia straszna :-(nie moge czytac o takich strasznych rzeczach . Wpadnę za jakiś czas znowu po patrzeć na suwaczek he he .POZDRAWIAM
 
Do góry