reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam i ja :)

po weekendzie w kratkę :p ale przede wszystkim rodzinnym i miłym :)

Joasia
no proszę...już dwa miechy, a u Ciebie..w suwaczku "termin już minął " haha buziak dla Natalki :*
i faktycznie jak dziewczynom tak szybko zęby się pojawiły to możesz mieć powtórkę z rozrywki. U mnie u Matika akcja zaczęła się jak miał ok.4,5miesiąca i pierwsze jedynki pojawiły się na 5 miesiąc. U Melki zaczęło się wszystko dwa tygodnie wcześniej i dwa tygodnie wcześniej przebiły się jedyneczki.

Paula
jak Puzelek się trzyma? zdrowy?

Katrina gratki:-) trochę pojeździsz i będziesz jak mistrz szos ;)

Biapl super, gratki :tak:

Marysia jak się czujesz? kiedy zamierzacie powiedzieć dzieciakom? :)

miłego dnia :*
 
reklama
Witam w ponury, wilgotny dzień ;-)


Truskafffka dziękuję, że pytasz- przeszło Mu, tzn. ma lekki katar, ale to już pikuś ;-)

Joasiu proszę uściskać Natalkę i wieeeeelkie buziaczki dla Niej i Dziewczynek :* :* :*



Miłego Dzionka dla wszystkich :*
 
Marysia - dopoki czuje sie niepewnie to bede to ewentualnie tolerowac. A potem wysiade, otworze mu drzwi I grzecznie powiem: Get out!!!!! Do swojej bryki.
 
Oj Dziewczynki:)Dziekuje za tyle super gratulacji:*Kochane:*...a pewnie,ze sie cieszymy:)...w koncu bedzie mialo dziecko swoj pokoik,a my ogolnie wiecej miejsca:)...wanny coprawda brak,ale my sie wprowadzamy jako pierwsi na to nowe osiedle i nowe budownictwo i tylko 2 rodziny mieszkaja na dole,a my na 2.pietrze:),wiec spoko;)...zeraz odliczanie:)
 
Aloha ;-)

U mnie dzisiaj przebija się słoneczko, chyba koniec z pochmurną, deszczową pogodą :tak:
To ja też się pochwalę, a co! :-p Dostałam pracę :cool2:


Biapl nowe budownictwo? WOW, super Wam się udało- zazdroszczę, ale tak pozytywnie oczywiście ;-):-)



Miłego Dniaaaaaa :*
 
WITAM i ja...

u mnie deszczowo..Natalka jak usneła o 7 tak spi , aż sie ze wszystkim dzis wyrobiłam..:-D

a tu widze same pozytywne wiadomosci:-D:-D

Paula - no to gratuluje, super...to kiedy opijamy pracę ?? :-D:-D

Łosiczko - to ja tez pooglądam ten twój suwaczek...a co ..:-)

Truskaffka - czasu brak na zmian suwaczka..musze sie kiedys wziaśc ..

miłego dnia...
 
Witam :-)

Dawno mnie nie było, ale tak jakoś weny nie miałam :-(

Paula gratulację !!!!!!! A co to za praca?? opowiadaj wszystko szybko :-)

Katrina no to trzymam kciuki,żebyś njak najszybciej mogła otworzyć te drzwi ;-)

Biapl super z tym mieszkaniem :-) A one są już zrobione ?/ Tzn. chodzi mi o płytki i takie tam?/ Bo jęsli nie, to będziecie mieć wesoło :-) My tak mieliśmy :-) Wprowadziliśmy się jako pierwsi, a później przez kilka miesięcy wiercili nam na około :-)


Marysiu jak się czujemy ?? I jak w pracy?? Ja wracam za 2 tygodnie :-(

U nas dzis zimno jak nie wiem...

Miłego dnia :-)
 
Hello - dziewczynki ja juz od jakiegos czasu czuje sie swietnie :-) wszystkie dolegliwosci przeszly, a dziadki mije juz wiedza, tesciow zostawilam m, niech sie chwali co zmajstrowal :-D
ROZIA - w pracy jest ok, mam fajne klasy, same maluchy 1, 4 i 5 SP zadnego gimnazjum wiec jest lajtowo :happy: finansowo kicha zeby nie bylo za kolorowo.
PAULA - chwal sie co gdzie i jak ....
JOASIU - juz 2 miesiace ???? kiedy to zlecialo
KATRINA - masz racje i tak trzymaj, ja swojego juz nie raz mialam ochote wysadzic:cool:

ach noi pochwalimy sie troche mlodsza pociecha - sama biegnie po nocnik i wola yyy, a z siusianiem to jeszcze roznie bywa :-)
 
reklama
Do góry