reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hello :-)
Pogoda nadal marzenie :cool2:


Biapl to super, gratulacje! :* Kiedy się przeprowadzacie? :blink:

Losiczka Ty nie tylko po suwaczek tutaj wpadaj, a też żeby z nami pogadać! :tak: A suwaczek boski <3

Katy odzyskałaś hasło? ;-)

Katrina opowiadaj coś więcej o jeździe! :tak:


My dzisiaj mykamy na imprez do taty Puzla, ale nie wiem czy długo posiedzimy, bo Puzel zasmarkany jak nie wiem.... :dry:

Miłego Weekendu :*
 
Paula - hmm nie ma za bardzo co opowiadac. Maz mnie dopisal do sqojej polisy, to wsiadlam I pojechalam... na podjezdzie raz mi zgasl (pod gorke) I zapomnialam z wrazenia zapiac pasy, to mi dzwonilo az w uszach swidrowalo, zatrzymalam sie I zapielam.
 
Aloha ;-)
Dziś pochmurno, ale nawet ciepło :-)

Bałam się, że długo nie posiedzimy na imprezie, a jak zaczęliśmy posiadówkę o 16:00, tak skończyliśmy o 22:00 tak fajnie było :tak:


Katrina czyli można powiedzieć, że pierwsza jazda przebiegła idealnie :cool2:

Biapl pewnie nie możecie się już doczekać :blink:
Ja oczywiście czekam na fotki nowego gniazdka jak będzie taka możliwość :-)



Miłej niedzieli Laseczki :*
 
Mój Puzel to oaza spokoju, jeśli chodzi o sytuacje kiedy ja prowadzę, zawsze powtarza "dasz rad, dasz radę", jeśli ja zakładam, że np. nie zmieszczę się przy parkowaniu :-p
 
Witajcie - wreszcie sie zalogowalam :-D u nas paskudnie i deszczowo czyli cd weekendowej pogody, a w nocy chyba sniegiem sypalo bo niegarazowane auta cale biale a i na trawie polacie sniegu wrrr
LOSICZKO - jeszcze i tu gratulacje :-)
BIAPL - super gratulacje
KATTRINA - ja jezdze ponad 10 lat a oj i tak wiecznie usiluje dyrygowac obok kierownicy :wściekła/y:
 
reklama
witam

u nas tez deszczowo i zimno..:wściekła/y:

Katrina - to super że zaczynasz jezdzić..
Biapl - to gratuluje przyszlej przeprowadzki, zazdroszcze ci tez bym chciała jakies zmiany :-D

Losiczka - super suwaczej i trzymam &&&

Paula - fajnie ze imprezka uadana..

Marysiu - jak tam samopoczucie??
reszty nie pamietam:no: u nas ok .Natalka kończy dziś 2 miesiące, ogólnie super..waż ponad 5 300 , bylismy juz na pierwszym szczepieniu..tylko zaczął sie chyba etap ząbkow bo strasznie sie ślini ,jest narudna..i rączki pcha do buzi.a u mnie dziewczyny miały ząbki na 3 mies..więc chyba bedzie to samo..

miłego dnia
 
Do góry